www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (7 jaar en 121 dagen geleden)
Bedrijf:

Artificiële intelligentie hoofdthema Symposium ICT In Practice donderdag 21 maart 2019 Natlab Eindhoven

Fontys Hogeschool ICT organiseert tweede editie van onderzoekssymposium waarbij het actuele thema Demystifying AI centraal staat.

Donderdag 21 maart 2019 organiseert Fontys Hogeschool ICT (FHICT) de tweede editie van het onderzoekssymposium ICT In Practice (IIP) in het Natlab Eindhoven.Het symposium biedt een platform voor o.a. docenten, lectoren, studenten en Partners in Education van FHICT om kennis en ervaringen te delen. Daarnaast is er ook ruimte om diverse projecten en producten te demonstreren. Dit alles in het teken van Demystifying AI.



Demystifying AI
Artificiële Intelligentie (AI) is vandaag de dag niet meer weg te denken bij grote technologische ontwikkelingen, zoals intelligente chatbots, spraakgestuurde assistentie, zelfrijdende auto’s, medische (zelf)diagnose, behandelingen etc. AI stuurt de digitale transformatie bij de ontwikkeling van betekenisvolle diensten voor de consument en gebruiker.U kunt kennis maken met actuele ontwikkelingen en toepassingen van AI tijdens de tweede editie van het ICT In Practice onderzoekssymposium. Daarbij staan projecten van FHICT studenten, docenten en de partnerbedrijven centraal.

Het aanbod van meer dan twintig sprekers, ruim twintig productdemonstraties en projectpresentaties en drie discussies biedt de bezoeker een unieke gelegenheid om zich te verdiepen in de actuele ontwikkelingen en vooral praktische toepassingen van AI.

Programma
Vanaf 14.30 uur gaan de deuren open van het Natlab. Gerard Schouten (lector Big Data en lector van het jaar 2018) opent om 15.00 uur het symposium. Daarna starten vanaf 15.30 uur drie tracks waarin de ruim twintig sprekers verschillende thema’s binnen AI zullen aansnijden zoals “Value creation with AI”, “Embodied AI”, “Deep learning applications”, “AI for Good” en “Engineering Humanity”. Daarnaast worden drie discussies georganiseerd met als onderwerp: techniekfilosofie, de FHICT #2023 OPEN UP ambitie en uitdagingen en controversies rondom de AI-hype. Verder is er een doorlopende markt met ruim twintig interessante ICT-projecten en -producten van studenten, docenten, onderzoekers en partnerbedrijven. Hierbij wordt onder de deelnemendestudenten de High Tech Award 2019 uitgereiktdoorFontys Centre of ExpertiseHighTechSystems and Materials (HTSM).Het symposium wordt om 19.00 uur feestelijk afgesloten met een (netwerk)-borrel. Het gehele programma ishierte bekijken.

Van onderwijs- naar kennisinstelling
IIP richt zich op toegepast ofwel praktijkgericht onderzoek. Het doel hierbij is om dit type onderzoek binnen het domein van ICT te stimuleren. Het symposium neemt hierbij een belangrijke stap om FHICT als kennisinstelling te profileren en kansen te bieden in zowel de Brainport-regio rondom Eindhoven als de Midpoint-omgeving rondom Tilburg.

Aanmelden
Nieuwsgierig geworden? Meld je dan nu aan als bezoeker. Iedereen is van harte welkom, mits een (gratis) ticket. En, wees er snel bij want vol = vol. Aanmelden kun je hier.

Meer informatie
De aftermovie van 2018 kun je hier bekijken.
Contact organisatie: ictinpractice@fontys.nl

Verstreken tijd: 7 jaar en 121 dagen
Fontys Hogesch.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu