ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (24 jaar en 59 dagen geleden)
Bedrijf:

TDK Systems benoemt Gold Connection als partner in de Benelux

Samenwerkingsovereenkomst zorgt voor betere ondersteuning resellerkanaal

TDK Systems Europe en Gold Connection B.V. hebben een samenwerkingsovereenkomst gesloten om de producten van TDK Systems in de Benelux verder te gaan promoten.

Psion PLC heeft in juli besloten definitief te stoppen met de productie van Psion Gold Card producten. Hierdoor kan Gold Connection haar bestaande klanten op het gebied van mobiele data communicatie niet langer met Psion Gold Card producten ondersteunen. Om haar klanten tegemoet te komen gaat Gold Connection nu een alternatief productportfolio aanbieden van TDK Systems.

Naast de bekende PC Cards met modem, GSM, ISDN of LAN functionaliteit zal Gold Connection ook de complete Bluetooth 'Go Blue' productlijn van TDK Systems verder promoten in het resellerkanaal en op de eindgebruikersmarkt. Klanten hebben op deze manier een ruime keuze uit zowel draad- als draadloze producten.

"Deze samenwerking is weer een belangrijke stap voorwaarts in de promotie van TDK Systems’ producten in de Benelux," zei Ad Neefs, European Distribution Sales Manager van TDK Systems. "Door mijn recente promotie was ik bang dat ik misschien de resellerkanalen in de Benelux niet voldoende ondersteuning kon bieden, maar nu Gold Connection voor ons het nodige veldwerk in Nederland en België gaat doen, ontstaat er voor alle partijen een win-win situatie."

"Nadat bekend geworden was dat de Gold Card producten geen doorstart zouden maken wilde ik mijn huidige klanten een betrouwbaar en kwalitatief hoogwaardig alternatief bieden," zei Cas Reefman, Directeur van Gold Connection B.V. "Zowel de Gold Card producten als de PC Card's van TDK Systems hebben hun roots in Engeland en diverse Engelse klanten hebben al voor het alternatief van TDK Systems gekozen vanwege de hoge technische kwaliteit en het aantrekkelijke prijsniveau."

De producten van TDK Systems zijn leverbaar via de bekende distributiekanalen van MCC en Stebis voor de Nederlandse markt en via The Wireless Corporation voor de Belgische markt.


Verstreken tijd: 24 jaar en 59 dagen
TDK Systems contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu