www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (7 jaar en 63 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Energieopslag stroomt door van innovatie naar proven technology

Conferentie over duurzame energietransitie in Europa’s grootste megawatt opslagsysteem

Op woensdag 27 maart om 12 uur stroomt de Johan Cruijff ArenA vol met beleidsmakers, technologisch ontwerpers en netbeheerders die samen kennis en inspiratie komen opdoen over de nieuwste ontwikkelingen in energieopslag. Het is een van de duurzaamste stadions ter wereld. Duurzame energietransitie is belangrijker dan ooit en daarom organiseren Eaton, BAM Bouw en Vastgoed en The Mobility House de exclusieve conferentie ‘Energieopslag: van innovatie naar proven technology’. De Johan Cruijff ArenA is het grootste megawatt opslagsysteem van Europa.

Van innovatie naar proven technology
Energieopslag is een cruciaal onderdeel van duurzame energietransitie. Eaton en haar partners laten in de Johan Cruijff ArenA zien hoe een innovatief concept getransformeerd is naar proven technology. Het opslagsysteem zorgt elke dag voor back-up power, grid services, peak shaving en optimalisatie van het zonne-energieverbruik.In het plenaire programma en drie break-out sessies krijgt u inzicht in de realisatie van het project: de technologische uitdagingen, regelgeving, samenwerking met beleidsmakers. Martijn Imming deelt namens Eaton zijn kennis over storage unit en de volgende stap naar een DC grid. De andere break-out sessies gaan over de totstandkoming van de energieopslag in de Johan Cruijff ArenA en engineering ervan. Uiteraard kunt u ook een kijkje nemen bij de megabatterij.

Het programma ziet er als volgt uit:
  • 12:00 uur: Ontvangst en inlooplunch
  • 13:00 uur: Welkomstwoord
  • 13:45 uur: Break-out sessies:
    • The Mobility House – the initiator and operator behind the business case
    • BAM Bouw en Vastgoed – Engineering en contractor
    • Eaton Industries - Storage unit en de volgende stap naar DC grid
    • Bezichtiging energieopslagsysteem
  • 15:30 uur: Afsluiting
  • 16:00 uur: Gezamenlijk hapje en drankje
Geïnteresseerden kunnen zich tot maandag 18 maart aanmelden via dit registratieformulier. Hier is ook meer informatie over de conferentie en de sessies te vinden.



Bijlagen
595 KB jpg  Van Innovatie naar Proven Technology



Noot voor de redactie:
Mocht u, of een collega, geïnteresseerd zijn om aan de sessies deel te nemen of een bezoek te brengen aan de megabatterij, neem dan contact met ons op! We zullen u dan registreren en alles in orde maken.



Over Eaton
Eaton’s Electrical Sector iseen wereldleider met expertise in energiedistributie en -beveiliging, noodstroomvoorziening, besturing en automatisering, verlichting en beveiliging, gebouwgerelateerde oplossingen en bedradingssystemen, oplossingen voor zware en gevaarlijke omstandigheden en engineering services. Via wereldwijd toepasbare oplossingen is Eaton in staat invulling te geven aan de meest kritische uitdagingen op het gebied van hedendaagse elektrotechniek.

Eaton is een powermanagementbedrijf dat in 2017 een omzet realiseerde van $20,4 miljard. Het bedrijf biedt energie-efficiënte oplossingen die klanten helpen om hun elektrische, hydraulische en mechanische energie efficiënter, veiliger en duurzamer te beheren. Eaton wijdt zich aan het verbeteren van de levenskwaliteit en het milieu door het gebruik van powermanagementtechnologieën en -diensten. Eaton telt ongeveer 96.000 medewerkers en verkoopt zijn producten aan klanten in meer dan 175 landen. Ga voor meer informatie naar www.eaton.nl/electrical.

Voor meer persinformatie:

Yellow Communications
Tijs Mannien
+31 (0)23 555 34 24
eaton@yellow-communications.com
Recent van Eaton  
Eaton en ChargePoint breiden aanbod V2G-ready EV-laders uit

Eaton en ChargePoint sluiten eerste partnership voor EV-laadinfrastructuur

Eaton lanceert xStorage Hybrid: energieopslag voor kleinschalig zakelijk en thuisgebruik

Verstreken tijd: 7 jaar en 63 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Eaton contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR