www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (6 jaar en 63 dagen geleden)
Bedrijf:

TopParken overgestapt naar Booking Experts

Na een uitgebreid oriëntatieproces van softwareleveranciers heeft TopParken gekozen voor een overstap van Newyse (Maxxton) naar het alles-in-1 reserveringssysteem van Booking Experts. Hiermee investeert het concern in verregaande automatisering en modernisering door over te stappen op 100% cloud software. Het systeem is volledig geïntegreerd in de bedrijfsvoering op alle 17 vakantieparken.

Het resultaat van de overstap is te zien via www.topparken.nl en www.topparkenverkoop.nl, beide websites zijn inmiddels enkele dagen live. Door de integratie van het reserveringssysteem met het eigen CMS van Booking Experts wordt veel werk uit handen genomen van de medewerkers bij TopParken, die erg positief hebben gereageerd op de grote verandering. Het grootste voordeel voor de medewerkers en de gasten? De naadloze integratie van het online reserveringssysteem zorgt ervoor dat alle prijzen, beschikbaarheden, acties, arrangementen en promoties altijd real-time online boekbaar zijn via alle online kanalen.

Voor Booking Experts is het de volgende stap in de snelle groei die de organisatie de afgelopen jaren heeft doorgemaakt. Eigenaar Ali Ilboga: “We laten de markt inzien dat het ook anders kan, dat het beheer van een vakantiepark gemakkelijker kan. Dat gaat erg goed, gemiddeld sluiten er meer dan twee vakantieparken per week aan”. De ambities zijn groot: “Op dit moment is er simpelweg geen ander reserveringssysteem dat voldoet aan de eisen in de online wereld. Hierdoor stappen veel vakantieparken, hotels en verhuurorganisaties over”.

TopParken is een echt familiebedrijf, opgericht door de familie Bergervoet. Door de jaren heen heeft het zich ontwikkeld tot een specialist op het gebied van de verhuur en verkoop van vakantiewoningen en exploitatie van vakantieparken. Met momenteel maar liefst 17 vakantieparken op unieke locaties in Gelderland, Utrecht, Noord-Brabant, Noord-Holland, Zuid-Holland en Zuid-Limburg, is het familiebedrijf uitgegroeid tot een toonaangevende speler in de Nederlandse recreatiemarkt.



Noot voor de redactie.

De originele foto’s zijn te downloaden via de volgende link: https://bit.ly/2Viii0m

Heeft u vragen omtrent dit artikel? Neem dan contact op met Mark Wichers via mark@bookingexperts.nl en/of 0620983297.

Meer informatie over Booking Experts is te vinden via www.bookingexperts.nl
Geplaatst:
Verstreken tijd: 6 jaar en 63 dagen
Booking Expert.. contact  

Logo Booking Experts

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo HCC
Logo Rewire
Logo Schneider Electric
Logo Incubeta Noord-Europa
Logo Schneider Electric
Logo Cloudar
Logo Dell Technologies
Logo ReliaQuests
Logo Schneider Electric
Logo Kaspersky
Logo Nutanix
Logo Fujitsu Nederland
Logo Veeam Software
Logo Whizpr
Logo Veeam Software
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101105 persberichten
6822 bedrijfsprofielen
55 PR-bureauprofielen
15618 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR