ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (7 jaar en 156 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Innopay stelt Esther Groen aan als partner

Amsterdam, 11 februari 2019 – Esther Groen (46) is per 1 februari 2019 aangesteld als partner bij consultancybureau INNOPAY. Groen is verantwoordelijk voor commercie en richt zich voornamelijk op de verdere ontwikkeling van relevante sectoren, zowel binnen Nederland als internationaal. Hierbij staan klantrelaties, kwaliteit en onderscheidende dienstverlening centraal.  
 
Over haar nieuwe rol zegt Groen: “Ik vind het mooi dat ik als partner kan bijdragen aan de groei en de ambitie van het bedrijf.” Daarnaast wil Groen, tevens moeder van twee kinderen, als eerste vrouwelijke partner ook een inspiratiebron zijn voor jonge vrouwen. “Ik denk dat het hen aanmoedigt om te zien dat je met de juiste kennis, ervaring en ambitie als vrouw ook kunt doorgroeien naar een topfunctie in de techwereld”, vertelt ze. Diversiteit is een belangrijk onderwerp voor INNOPAY. “We hebben de afgelopen jaren al belangrijke stappen gezet op dit gebied en dat wil ik graag voortzetten.” 
 
Voordat Groen in 2016 bij INNOPAY kwam werken, heeft ze ruim 10 jaar gewerkt in transaction banking bij ABN AMRO en The Royal Bank of Scotland. Door haar jarenlange ervaring in global transaction services levert zij een belangrijke bijdrage aan de innovatieve visie van INNOPAY op de ontwikkelingen rondom digitale transacties. “We willen hedendaagse problemen oplossen met een innovatieve blik op de toekomst”, vertelt Groen. 
 
------- 

Noot voor de redactie: In de bijlage vindt u een afbeelding van Esther Groen. 
 
Over Innopay
INNOPAY is een consultancybureau gespecialiseerd in digitale transacties. Het bureau helpt bedrijven te innoveren in hun digitale transformatie en adviseert over bedrijfsvoering, technologie en regelgeving, van strategie tot uitvoering. INNOPAY heeft de visie dat vertrouwen en samenwerking tussen bedrijven cruciaal zijn om de gezamenlijke infrastructuur van digitale transacties ten volle te benutten. Daarom zitten de consultants regelmatig met diverse bedrijven om tafel om binnen een proces van co-creatie tot een duurzame oplossing te komen. Voorbeelden hiervan zijn de (door)ontwikkeling van iDEAL, iDIN, iShare en de ov-chipkaart.

INNOPAY bestaat ruim 15 jaar en is een internationale speler met vestigingen in Amsterdam, Berlijn en Frankfurt. Het hoofdkantoor staat in Nederland, waar het consultancybureau marktleider is in haar vakgebied. INNOPAY is founding member van Holland FinTech. Meer informatie: http://www.innopay.com/ 

Meer informatie:
Marcommit
Emily Stolker
035 – 5822730
innopay@marcommit.nl

Verstreken tijd: 7 jaar en 156 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Innopay contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl