www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (8 jaar en 169 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Gebrek aan digivaardigheid op de werkvloer staat vooruitgang in de weg

Eindhoven, 12 december 2018 – Nederlandse managers zien minder digivaardige collega’s als belemmering voor de digitale vooruitgang van de eigen organisatie. Bijna een kwart van de managers geeft aan zich om deze reden te ergeren aan een gebrek aan digivaardigheid. Dit blijkt uit onderzoek van Ictivity, IT-dienstverlener gespecialiseerd in managed services, IT-adoptie en online werkplekken. Aan het onderzoek deden 467 managers mee die werkzaam zijn in organisaties uit verschillende branches en met verschillende groottes.

Beperkte digivaardigheid leidt tot ergernissen
Gebrek aan digitale vaardigheden op de werkvloer leidt onder managers ook tot andere ergernissen. Naast het belemmeren van de digitale vooruitgang, stoort 37 procent zich aan collega’s die door beperkte digivaardigheid langer doen over processen. Ook ervaart een derde van de managers het mislopen van essentiële informatie en moeite met het gebruiken van nieuwe technologieën als ergernis. Daarnaast gaat volgens een derde van de managers de kwaliteit van het werk erop achteruit wanneer het niveau van digivaardigheid te laag is.

Zicht op digivaardigheid
Managers zijn het er dus over eens dat beperkte digivaardigheid negatieve gevolgen heeft. Om hier iets aan te doen moet er allereerst zicht komen op de digivaardigheid van collega’s. 30 procent van de managers geeft namelijk aan dat zij hier niet van op de hoogte te zijn. De verantwoordelijkheid voor het verbeteren van deze vaardigheden wordt daarnaast lang niet altijd genomen door organisaties. 42 procent ziet hier ruimte voor verbetering. Opvallend is dat managers wel een groot vertrouwen hebben in hun eigen kunnen op het gebied van IT. Maar liefst 66 procent van de managers vindt zichzelf voldoende digivaardig. Slechts acht procent heeft het gevoel over te weinig digitale vaardigheden te beschikken.

Digivaardigheid als drijfveer voor digitale vooruitgang
Wilbert van Beek, Commercieel Directeur bij Ictivity: “Niet alleen budgetten en tijd zijn belangrijk voor digitale vooruitgang – het valt of staat met de digivaardigheid van de medewerkers. Zij zijn immers de mensen die nieuwe technologieën moeten aanwenden om de organisatie vooruit te helpen. Het is daarom van belang medewerkers hierin te ondersteunen middels een passend adoptieprogramma. Focus op de gebruiker om de maximale waarde te halen uit IT.”

------

Over het onderzoek
Ictivity heeft 467 managers aan de tand gevoeld over digitale vooruitgang en digivaardigheid. Diverse generaties managers die werkzaam zijn in organisaties met verschillende groottes zijn door een onafhankelijk onderzoeksbureau ondervraagd. Het onderzoeksrapport is hier te downloaden: https://www.ictivity.nl/onderzoeksrapport-digitale-vooruitgang/

Over Ictivity

Ictivity heeft al 20 jaar ervaring met het automatiseren van werkplekken en het in beheer nemen van IT omgevingen. Ictivity begrijpt de onderliggende technologie als geen ander. Maar het grootste onderscheid ten opzichte van andere ICT-dienstverleners is dat Ictivity tevens oog heeft voor de medewerker: hoe kunnen we hem of haar optimaal faciliteren? Hoe kunnen we de rompslomp wegnemen en werk efficiënt maken? Dit vraagt om diepgaande kennis van de verticale markten. Immers, een gemeente kent heel andere persona’s dan een zakelijke dienstverlener of een logistiek bedrijf, maar ook heel andere werkprocessen. Doordat Ictivity zich verdiept in de werkprocessen zien zij ook waar het efficiënter kan.

Ictivity hanteert altijd User Based Computing als uitgangspunt. Daaronder verstaan zij een IT-omgeving die zich plooit naar de behoeften van gebruikers. Het bedrijf ontwerpt IT-omgevingen niet vanuit een puur technische visie, maar zet de processen van een organisatie en taken van een medewerker centraal.

Meer informatie
Marcommit
Maaike de Boer
035-5822730
ictivity@marcommit.nl
Recent van Ictivity  
62 procent van zorgprofessionals weet waar tijdswinst te behalen valt

Tijdgebrek leidt tot concessies: helft zorgprofessionals levert zorg waar ze niet volledig achterstaan

Virtuele collega voor zorgmedewerkers wint 5 Minuten voor Zorg-award

Verstreken tijd: 8 jaar en 169 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Ictivity contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
Logo Van Harte Aanbevolen
Logo Vertiv
Logo reichelt elektronik
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl