ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (7 jaar en 182 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Eatons nieuwe RMQ-behuizing: stijlvol en slank

Zaltbommel, 13 november 2018 - Eaton heeft een nieuwe RMQ-opbouwbehuizing gelanceerd die de kleinste in zijn soort is en een elegant ontwerp heeft. Daarmee is de RMQ Flat Enclosure (RMQ slanke behuizing) flexibel inzetbaar voor veel verschillende toepassingen en tegelijk een stijlvol element in machines en systemen met een gestroomlijnd ontwerp. De RMQ Flat Enclosure is samen met de RMQ Flat Rear LED en contactelementen onderdeel van het modulaire RMQ-assortiment van Eaton. De nieuwe slanke en stijlvolle RMQ-behuizingen worden op de vakbeurs SPS IPC Drives gepresenteerd, van 27 tot en met 29 november in de Nürnberg Messe. Eaton is daar dit jaar prominent aanwezig in hal 9, stand 371.

De RMQ slanke behuizing is beschikbaar met 1 tot 4 montageplaats(en) en geschikt voor zowel de RMQ M22 als de RMQ M30 frontelementen. Ook een combinatie van beide frontelementen is mogelijk. De RMQ slanke behuizing kan worden ingezet als flexibele en stijlvolle behuizing voor zowel noodstopknoppen, signaallampen en drukknoppen, als keuze- of sleutelschakelaars. De LED-elementen Flat Rear Multi Color (RGB) en Dual Color (rood/groen) dragen bij aan een intelligente machinebediening en maken individuele visualisatie van verschillende machinetoestanden mogelijk. Met zijn breedte van 43 mm en hoogte van 44 mm is de slanke behuizing ideaal om op machineprofielen te monteren. Het slanke ontwerp beperkt de toepassingsmogelijkheden en capaciteit van de RMQ contactelementen niet; 230V spanning en 4A stroomsterkte zijn mogelijk.

Kijk voor meer informatie op de website van Eaton.



Bijlagen
12.2 MB jpg RMQ Flat Enclosure.jpg



Over Eaton
Eaton’s Electrical Sector iseen wereldleider met expertise in energiedistributie en -beveiliging, noodstroomvoorziening, besturing en automatisering, verlichting en beveiliging, gebouwgerelateerde oplossingen en bedradingssystemen, oplossingen voor zware en gevaarlijke omstandigheden en engineering services. Via wereldwijd toepasbare oplossingen is Eaton in staat invulling te geven aan de meest kritische uitdagingen op het gebied van hedendaagse elektrotechniek.

Eaton is een powermanagementbedrijf dat in 2017 een omzet realiseerde van $20,4 miljard. Wij bieden energie-efficiënte oplossingen aan onze klanten om hun elektrische, hydraulische en mechanische energie efficiënter, veiliger en duurzamer te beheren. Eaton richt zich op het verbeteren van de levenskwaliteit en het milieu door gebruik te maken van power managementtechnologieën en -diensten. Eaton telt zo’n 96.000 medewerkers en levert zijn producten in meer dan 175 landen. Voor meer informatie kunt u terecht opwww.eaton.nl/electrical.



Voor meer informatie:

Yellow Communications
Audrey Brugman
+31 (0)23 555 34 24
eaton@yellow-communications.com
www.yellow-communications.com
Recent van Eaton  
Eaton en ChargePoint breiden aanbod V2G-ready EV-laders uit

Eaton en ChargePoint sluiten eerste partnership voor EV-laadinfrastructuur

Eaton lanceert xStorage Hybrid: energieopslag voor kleinschalig zakelijk en thuisgebruik

Verstreken tijd: 7 jaar en 182 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Eaton contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl