www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (6 jaar en 173 dagen geleden)
Bedrijf:

ORdigiNAL, Europees distributeur van o.a. spraakgerelateerde Clouddiensten kiest CC4Skype als aanvulling op haar Skype for Business portfolio

ORdigiNAL, als distributeur actief op o.a. de Benelux markt met BizSkype, biedt organisaties multi-tenant Skype for Business telefonie-oplossingen in de cloud. Met een nog steeds groeiende vraag uit de markt voor Unified Communication oplossingen, heeft ORdigiNAL CC4Skype gekozen voor aanvulling op de functionaliteiten van haar BIZSKYPE platform. 
 
Highlights  
  • BIZSKYPE en CC4Skype geïntegreerde Cloudservice voor Skype for Business telefonie en klantcontactcenter functionaliteit
  • Flexibele en schaalbare oplossing, pay per use, per month
  • Korte implementatietijd
  • Bewezen dienstverlening
BizSkype en CC4Skype
ORdigiNAL ziet een toekomst in Skype for Business. Door de aanhoudende vraag vanuit de markt naar Multi-tenant oplossingen vanuit de Cloud is BizSkype een perfecte oplossing. Met het opstarten van haar Nederlandse datacentrum heeft ORdigiNAL een echte Clouddienst met veel voordelen voor de gebruiker; de installatietijd is kort, men betaalt alleen voor gebruik en men kan uitbreiden of inkrimpen al naar gelang de behoefte. 

BizSkype en CC4Skype bieden organisaties van 100 tot 1000 gebruikers een totaaloplossing vanuit de Cloud. Volledig schaalbaar en snel en gemakkelijk te implementeren. 

Gebruikers kunnen met BizSkype in- en uitgaande telefoongesprekken via Skype for Business voeren, online samenwerken en ook de beschikbaarheid van medewerkers is te monitoren. De naadloze aansluiting met CC4Skype maakt het daarnaast mogelijk om alle gesprekken op een efficiënte wijze te routeren, naar bijvoorbeeld een beschikbare medewerker met de beste kennis van een specifiek onderwerp.
Deze krachtige routering werkt voor alle kanalen zoals bijvoorbeeld e-mail, webchat of social media gesprekken. Daarnaast geeft de aanvulling met CC4Skype uitgebreide historische en realtime rapportages, en geeft de recente koppeling met Microsoft Power Bi een volledig en overzichtelijk dashboard.
 
“CC4Skype is trots op haar integratie met BizSkype (ORdigiNAL), niet alleen onze oplossingen passen naadloos in elkaar, voor onze organisaties geldt hetzelfde. ‘Transparant’ en ‘doen wat je afspreekt’. Aldus Anne-Meine Gramsma, Chief Commercial Officer, CC4Skype. 
 
“ORdigiNAL is verheugd” vervolgt Meeuwis Vermeer, Business Developer BizSkype, ORdigiNAL, dat we onze Clouddienst, BizSkype kunnen aanvullen met een geïntegreerd “state of the art” multimedia klantcontact-oplossing als CC4Skype. Hiermee kunnen we nog meer als een integrale Clouddienst alle type bedrijven bedienen op het gebied van uitgebreide Unified Communications vraagstukken.

Met deze nieuwe samenwerking tussen ORdigiNAL en CC4Skype is een complete klantcontact- oplossing op Skype for Business ontstaan, beschikbaar in de cloud. Een hele interessante uitbreiding op het marktaanbod, welke vele bedrijven kan laten overstappen op Skype for Business voor hun telefonie. 
 
Contact 

CC4Skype Contact
Willeke Hellenthal
Marketing Manager
+31 88 268 0707
marketing@cc4skype.com  
 
ORdigiNAL Contact
Leonie Thijs
Marketing Manager
+31 36 53 60 455
leonie.thijs@ordiginal.com 
Geplaatst:
Verstreken tijd: 6 jaar en 173 dagen
CONTACTCENTER4.. contact  

Logo CONTACTCENTER4ALL
  Willeke Hellenthal
  +31882680700
  marketing@contactcenter4all.com
  contactcenter4all.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo HCC
Logo Rewire
Logo Schneider Electric
Logo Incubeta Noord-Europa
Logo Schneider Electric
Logo Cloudar
Logo Dell Technologies
Logo ReliaQuests
Logo Schneider Electric
Logo Kaspersky
Logo Nutanix
Logo Fujitsu Nederland
Logo Veeam Software
Logo Whizpr
Logo Veeam Software
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101068 persberichten
6820 bedrijfsprofielen
55 PR-bureauprofielen
15604 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu