www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (8 jaar en 146 dagen geleden)
Bedrijf:

Matthijs van Nieuwkerk aan tafel met ICT-professionals en de politiek

ChannelConnect organiseert gloednieuw event voor ICT-sector: This is IT.

Op 14 november organiseert ChannelConnect een nieuw ICT-event in Studio A12 in Bunnik. Onder de titel This is IT verzamelen zich daar ruim 500 ICT-professionals voor informatie en inspiratie in het ochtendprogramma en zakendoen en netwerken in het middagprogramma. Matthijs van Nieuwkerk begeleidt de ochtendsessies met als thema ‘Op jacht naar de eindgebruiker’.

Uitdagingen voor ICT-managers
Met alle eisen die er tegenwoordig aan IT-infrastructuur wordt gesteld door bijvoorbeeld (AVG) wetgeving, klanten en medewerkers én het enorme aanbod aan oplossingen dat beschikbaar is, blijkt het voor ICT-managers vaak lastig is om door de bomen het bos nog te zien. Hun IT-partner zou ze daarbij moeten adviseren, maar het blijkt zelfs voor veel IT-resellers lastig te zijn om hun klanten van specialistisch advies te kunnen voorzien op gebied van bijvoorbeeld IoT, AI, security- en cloudoplossingen.

Paneldiscussie met Matthijs van Nieuwkerk
Om te achterhalen hoe de branche haar rol en die van de eindgebruiker ziet, vindt een paneldiscussie plaats waarin Matthijs van Nieuwkerk met diverse toonaangevende gasten uit de ICT-branche inzoomt op e´e´n centrale vraag: hoe zorgt de ICT-sector ervoor dat de kleine en de grote zakelijke eindgebruikers goed genoeg geïnformeerd zijn en dus de juiste beslissingen nemen. Van Nieuwkerk zal met Lotte de Bruijn, Managing Director van Nederland ICT in discussie gaan met de tafelgasten rondom dit thema om in het belang van ICT-branche en gebruikers te achterhalen waar en hoe kan worden verbeterd. Daarbij gaat ook het perspectief van de politiek niet ontbreken. Martin Wörfsdörfer - tweede kamerlid voor de VVD en IT-politicus van het jaar in 2017, neemt deel aan een van de panels.

Middagprogramma: Expo
Na de paneldiscussies in de ochtend, is er in de middag is er een expo waarbij diverse ICT vendoren onder het genot van goed eten en drinken, zakendoen, netwerken en napraten over de discussies in de ochtend.

Tickets & locatie
Het event vindt plaats in Studio A12, Schoudermantel 52 te Bunnik van 10:00-16:00. Tickets reserveren kan via channelconnect.nl/events/thisisit.


Noot voor de redactie:

ChannelConnect is het paraplumerk van contentbureau iMediate BV uit Hilversum, waaronder ook de sub-merken Distributeurs Dossier, Datacenter & Cloud Dossier, Security Dossier, VoIP en UC&C Dossier en IoT Dossier opereren, zowel online als in print. Door middel van deze titels voorziet ChannelConnect het ICT-kanaal, zowel in de breedte als de diepte, van alle nuttige en noodzakelijke informatie.

This is IT is bedoeld voor het middenkader en management van telecom- en ICT-channelprofessionals: reseller, VAR, MSP, ISP, systemintegrator, consultant, fabrikant en distributeur. Ook voor ICT-professionals werkzaam in de zakelijke markt, mkb, grootzakelijk, retail en overheid. Het event is gratis toegankelijk voor genoemde professionals na accreditatie.

Einde Persbericht



Voor meer informatie over het event of bezoek kunt u contact opnemen met

Eric Luteijn, uitgever– 0653 510 690
Ingrid van der Geest, projectmanager – 0612 752 766

https://channelconnect.nl/events/this-is-it-2018/

Verstreken tijd: 8 jaar en 146 dagen
ChannelConnect contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl