www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (8 jaar en 125 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

DattoCon 2018: Datto blijft groeien in Europa

Organisatie kondigt meer dan 750 nieuwe EMEA-partners en toegenomen investeringen in Europa aan

DattoCon, Barcelona, 30 oktober 2018 Datto, Inc., de wereldwijd toonaangevende leverancier van IT-oplossingen via managed service providers (MSP’s), groeit uitzonderlijk hard in Europa, het Midden-Oosten en Afrika (EMEA), waar het bedrijf via meer dan 3.000 MSP-partners kleine en middelgrote bedrijven bedient. Wereldwijd werkt Datto samen met meer dan 14.000 MSP’s om ruim 500.000 mkb-bedrijven in meer dan 130 landen te bedienen.

Datto maakte onder meer de volgende EMEA-cijfers bekend.
  • Op partners gerichte medewerkers: Datto investeert in de EMEA-regio onder meer in een uitgebreide hoeveelheid productmanagementteams en in medewerkers die zich specifiek richten op het creëren van producten, dienstverlening en de support aan Datto-partners in EMEA. Momenteel heeft Datto in deze regio veertig vacatures uitstaan.
  • Partnergroei: Datto heeft in EMEA sinds het begin van het jaar 750 nieuwe partners in de arm genomen, resulterend in een groei van veertig procent jaar op jaar. Met meer dan 125 partnerevents in onder meer Kaapstad, München en Barcelona blijft Datto zich inzetten voor zijn partners in de regio.
  • Groei van kantoor en datacenter: Datto heeft in Europa inmiddels meer dan 230 werknemers verspreid over zeven kantoren. Naast de datacenters in het Verenigd Koninkrijk, Duitsland en IJsland investeerde Datto begin 2018 in een nieuw datacenter in het Verenigd Koninkrijk en opent het in de eerste helft van 2019 en nieuw datacenter in Duitsland. Het doel is om Europese klanten vóór de Brexit te migreren, wat laat zien dat Datto betrokken blijft en bereid is te investeren in zijn dienstverlening in de EMEA-regio.
Mkb’ers besteden steeds vaker hun IT-behoeften uit aan MSP’s vanwege aanhoudende technologie-investeringen en strengere datawetgeving. Dit biedt groeikansen voor MSP’s. MarketsandMarkets’ Managed Services Market Forecast 2017-2022 voorspelt dat mkb-organisaties wereldwijd jaarlijks al meer dan 40 miljard US dollars uitgeven aan managed IT-services. In 2022 is dit bedrag naar verwachting 72 miljard US dollars. De EMEA-cijfers zijn al net zo indrukwekkend: in EMEA geven bedrijven momenteel 10 miljard US dollars uit aan managed services, in 2022 is dat waarschijnlijk 18 miljard US dollars.

“Bij Datto zet iedere medewerker zich in voor onze MSP-partners”, zegt Tim Weller, President en COO van Datto. “We investeren veel in de EMEA-markt en willen onze partners voorzien van de meest innovatieve oplossingen die hen helpen tegemoet te komen aan de behoeften van hun klanten – zowel nu als in de toekomst. De toegenomen vraag die we in de gehele regio ervaren, is een blijk van waardering voor onze oplossingen. Daarnaast laat het zien dat onze fusie met Autotask Datto heeft geholpen om te voldoen aan de branchebehoeften aan de hand van innovatie.”

Bovenstaande aankondigingen werden gedaan tijdens DattoCon Barcelona, Datto’s Europese partnerconferentie, bijgewoond door bijna 500 MSP-partners uit twintig landen wereldwijd.  

###

Over Datto
Datto beschermt bedrijfsgegevens en biedt tienduizenden snelgroeiende bedrijven over de gehele wereld een veilige verbinding. Datto’s Total Data Protection-oplossingen zorgen voor probleemloze toegang tot bedrijfsgegevens op locatie, onderweg en in de cloud. Door de bundeling met Autotask zijn ook businesssoftware en endpoint management geïntegreerd. Wereldwijd vertrouwen duizenden IT-dienstverleners op Datto’s combinatie van toonaangevende technologie en toegewijde dienstverlening, die er samen voor zorgen dat bedrijven ‘always on’ zijn. Het hoofdkantoor van Datto wereldwijd staat in Norwalk, Connecticut (VS). Het Europese hoofdkantoor staat in Reading, Engeland. Andere vestigingen bevinden zich in Rochester, Boston, Portland, Toronto, Londen, Singapore, Sydney, Frankfurt en Amsterdam. Bezoek https://www.datto.com/ voor meer informatie. 

Voor meer informatie

Progress Communications
Inger Hund & Tessa Bron
E-mail: Datto@progresscommunications.nl
Tel.: 020-3631152

Verstreken tijd: 8 jaar en 125 dagen
Datto contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl