ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (24 jaar en 49 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: carolijn peelen bv

Alcatel benoemt Directeur Benelux

Marco Huberts benoemd tot Directeur Benelux van Alcatel

Rijswijk, 19 augustus 2002 - Bij Alcatel,de grootste telecom leverancier van de wereld, is Marco Huberts (42) benoemd tot Directeur Benelux.  Marco Huberts zal zich met name richten op het verder uitbouwen van Alcatel's marktpositie in vaste en mobiele breedbandnetwerken en -toepassingen, bijvoorbeeld middels DSL en UMTS.

De heer Huberts trad in 1984 in dienst van Alcatel Nederland waar hij verschillende functies bekleedde. In 1992 werd hij benoemd tot Area Director van de Line Transmission Systems Group van Alcatel in Milaan. Vervolgens werd Huberts in 1994 benoemd tot Country Senior Officer verantwoordelijk voor de activiteiten van Alcatel in Sri Lanka, Bangladesh, Myranmar, Laos en Colombia. In 1996 keerde hij als Marketing and Sales Director in Milaan terug. In deze functie was Huberts verantwoordelijk  voor de activiteiten van de Transmissie Systems Division in Azië, het Midden-Oosten, Oceanië en de landen van de CIS.  De heer Huberts werd in 1998 benoemd tot General Manager van de Transmission Systems Division van Alcatel in Stuttgart, Duitsland.

De heer Huberts studeerde Werktuigbouw aan de TH Rijswijk en behaalde een MBA 'Cum Laude' aan de NIMBAS/Bradford University School of Managment in Bradford, Verenigd Koninkrijk.

Over Alcatel
Alcatel ontwerpt, ontwikkelt en bouwt innovatieve en concurrerende communicatienetwerken en stelt telecombedrijven,  serviceproviders en ondernemingen in staat ieder type informatie, zoals spraak, data en multimedia, te leveren aan elk type consument, waar ook ter wereld. Het indrukwekkende Alcatel-aanbod omvat producten en oplossingen variërend van complete glasvezelinfrastructuren en vaste en mobiele netwerken tot breedbandtoegang. Dankzij dit aanbod kunnen de klanten van Alcatel zich concentreren op het optimaliseren van hun diensten en inkomsten. Alcatel boekte in 2001 een omzet van 25 miljard euro. Het bedrijf telt 99.000 medewerkers en is actief in meer dan 130 landen. Kijk voor meer informatie op
http://www.alcatel.com

Voor nadere informatie:

Eva Fodor
T.: 070 307 9815
E.:
eva.fodor@alcatel.nl


Verstreken tijd: 24 jaar en 49 dagen
PR contact  

Logo carolijn peelen bv
Alcatel-Lucent.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR