www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (7 jaar en 63 dagen geleden)
Bedrijf:

MediaMarkt helpt beste deal van de dag te vinden via Google Assistent

Marktleider zet in op Smart Home-oplossingen

Rotterdam, 26 juli 2018 – De beste aanbiedingen bij MediaMarkt zijn vanaf vandaag te vinden met behulp van je stem. Vraag de Google Assistent op je telefoon naar de aanbieding van de dag en MediaMarkt toont de beste aanbieding, waarna je het product direct kunt bestellen. MediaMarkt behoort hiermee tot de eerste winkels in Nederland die aanbiedingen vindbaar maken in een spraakgestuurde app.

Deze functionaliteit in de Google Assistent-app is een voorbeeld van de strategische keuze van MediaMarkt om in te zetten op zogeheten Smart Home-oplossingen.

De Google Assistent is al enige tijd in het Engels beschikbaar en wordt nu ook gefaseerd in het Nederlands gelanceerd. De vernieuwde Google Assistent mét aanbiedingen van MediaMarkt is vanaf vandaag standaard beschikbaar op Androidapparaten en ook te downloaden in de Apple store. Niet alleen de beste aanbiedingen, ook de openingstijden en route naar elke vestiging van MediaMarkt zijn met de Google Assistent in een handomdraai gevonden.

Spraakgestuurd zoeken bespaart mensen tijd en wint snel aan populariteit. Dat uitgerekend MediaMarkt een van de eerste is met deze functionaliteit binnen de Nederlandse Google voice-app voor consumenten, is niet toevallig. De elektronicaketen is marktleider op het gebied van Smart Home.

Alle apparaten aansturen met één spraakopdracht
De spraakgestuurde functionaliteit van MediaMarkt benut nog maar het topje van de ijsberg van wat Google Assistent allemaal kan. MediaMarkt ziet kansen in het uitbreiden van deze functionaliteit, maar wil de consument vooral meenemen in de nieuwe wereld van Smart Home. In die wereld zijn alle apparaten in huis met elkaar verbonden en onder meer te bedienen met spraakopdrachten. Consumenten kunnen bij MediaMarkt inspiratie opdoen en medewerkers advies vragen om met Smart Home vertrouwd te raken.

“Het brede gebruik van televisie, internet en smart devices zijn voorbeelden van revolutionaire intredingen die ons leven veranderden. Het lijkt er sterk op dat we met Smart Home-oplossingen aan de vooravond staan van een volgende revolutionaire intrede. Het is een nieuwe wereld die volop mogelijkheden biedt en waar ontwikkelingen elkaar snel opvolgen,” zegt Ken Fontijn, Chief Digital Officer bij MediaMarkt Nederland. Er komt veel meer bij kijken dan het bedienen van een slimme thermostaat of automatische verlichting. “Als marktleider in consumentenelektronica willen wij de consument inspireren en leren hoe die het meest uit Smart Home-toepassingen kan halen. Dat is dus meer dan de verkoop van producten, het is ook advies. Bijvoorbeeld over het verbinden van een product met andere apparaten in huis.”

In de Smart Home-wereld in MediaMarkt Eindhoven Centrum kunnen consumenten ervaren wat Smart Home allemaal te bieden heeft en hoe ze verschillende apparaten op afstand kunnen besturen. Andere vestigingen van MediaMarkt volgen binnenkort.

Over MediaMarkt
MediaMarkt is marktleider in consumentenelektronica en bekend bij 99 procent van alle Nederlanders. De eerste Nederlandse winkel werd in 1999 in Rotterdam geopend, inmiddels werken er ca. 4500 werknemers. MediaMarkt beschikt over een landelijk netwerk van 49 winkels en is 24/7 beschikbaar op je mobiele telefoon of online (www.mediamarkt.nl). Het is de leukste plek voor consumentenelektronica - altijd en overal. MediaMarkt staat voor plezier; door altijd het nieuwste aan te bieden tegen de beste prijs; persoonlijk advies en een uitgebreid dienstenportfolio. MediaMarkt heeft zichzelf gepositioneerd als een succesvolle multichannel aanbieder.



Noot voor de redactie, niet voor publicatie

Beeldmateriaal in hoge resolutie is op te vragen via onderstaande contactpersonen.


Voor meer informatie:

MediaMarkt Nederland
Ruth Leijting, Sr. Communications & PR Adviseur
Wilhelminakade 161, 3072 AP Rotterdam
Tel: +31 (0) 10 207 65 65
Mobile: +31 (0) 6 2468 1293
Email: leijtingr@media-saturn.com

Of:

Sterk Werk Communicatie & Content Marketing
Sietse Pots, Managing director
Tel: +31 (0) 10 456 78 49
Email: sietse.pots@sterkwerk.nl
Geplaatst:
Verstreken tijd: 7 jaar en 63 dagen

Bedrijfsinfo  

Logo MediaMarkt Nederland

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Red Hat
Logo Vertiv
Logo ilionx
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
Logo Visma
Logo Kraken
Logo Proofpoint
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu