PERSBERICHT AANLEVEREN
Volg ons op twitter
2522 volgen @ICTberichten
IT BEDRIJVEN
IT PR-BUREAUS
ZOEKEN
Inloggen
Deel dit nu
Datum:
woensdag 25 jul 2018 10:25
(3 jaar en 95 dagen geleden)
Bedrijf:
Unisys
PR:
Marcommit
Onderzoek Unisys: IT-professional kampte in 2018 gemiddeld drie keer met dataverlies
Onderzoek toont uitdagingen op het gebied van digitale transformatie en het belang van zero trust-modellen voor cyberbeveiliging
Schiphol-Rijk, 25 juli 2018 - Nieuw onderzoek van
Unisys
laat zien dat IT-professionals in 2018 gemiddeld drie datadiefstallen meldden, met uitschieters van elf diefstallen. Daarnaast meldden zij in hetzelfde jaar gemiddeld negen zeer hevige beveiligingsproblemen per maand.
In het onderzoek, uitgevoerd door Information Services Group (ISG), werden 404 zakelijke IT-professionals in Noord-Amerika, Europa en Azië/Oceanië gevraagd naar hun beveiligingsoperatie. De resultaten laten zien dat deelnemers weten wat hun uitdagingen zijn, maar ook snappen hoe belangrijk het is om de werkplek adequaat te beveiligen, nu bedrijven die steeds meer verplaatsen naar de cloud en mobiele platforms: tussen 2016 en 2020 zullen lokale workloads afnemen van 55 procent tot 20 procent. ISG voorspelt dat 60 procent van alle bedrijven wereldwijd daardoor te maken zal krijgen met nieuwe beveiligingsproblemen.
Om deze uitdagingen aan te kunnen, beveelt Unisys de adoptie van een zero trust-model aan: een benadering van beveiliging die erkent dat dreigingen niet enkel van buiten komen, maar ook binnen het vertrouwde gebied kunnen ontstaan. Daarom krijgen gebruikers zo min mogelijk toegang. Deze aanpak vraagt om een combinatie van microsegmentatie en beveiligingsdiensten als security information & event management (SIEM), bescherming van endpoints en risico-assessment. Dat voorkomt dat er nieuwe aankopen moeten worden gedaan die de toch al complexe omgeving nog ingewikkelder zouden maken.
“In dit tijdperk van digitale transformatie snappen beveiligingsprofessionals dat digitaal vertrouwen cruciaal is. Als dat niet goed geregeld is, zullen organisaties daar grote problemen door krijgen”, zegt Doug Saylors, research director bij ISG. “Bedrijven die dit als eerste adopteren en weten in te zetten, creëren competitieve voordelen als gevolg van een betere band met klanten en operationele excellentie.”
Het onderzoek laat zien dat IT-professionals oog hebben voor bedreigingen van buitenaf, maar ook inzien dat een goede interne beveiligingscultuur onmisbaar is. Uit twaalf IT-beveiligingsuitdagingen koos 43 procent voor “externe dreigingen”. Beveiligingsuitdagingen als gevolg van 24/7-operatie volgde met 36 procent, en uitdagingen die samenhangen met verouderde technologie kwam op de derde plek met 34 procent.
“Vertrouwen in digitale bedrijfsvoering wordt verdiend met iedere digitale interactie binnen het bedrijf”, zegt Tom Patterson, chief trust officer bij Unisys. “Dat betekent dat vertrouwen moet worden verweven met het hele ecosysteem van werknemers, partners, leveranciers en klanten. Door te werken met resistente en veerkrachtige systemen, vertrouwde identiteiten in te richten en te focussen op klantsucces, is het mogelijk om vertrouwen tot een kritieke succesfactor te maken.”
Beveiligingsoplossingen van Unisys beschermt kritieke middelen door digitaal vertrouwen in te richten en veilige toegang aan vertrouwde gebruikers in te richten. Oplossingen van Unisys helpen bedrijven hun zwakke plekken te verkleinen, te voldoen aan reguleringen en de complexiteit van netwerkbeveiliging te verkleinen. Door de expertise van consultants, geavanceerde software en beheerde beveiligingsdiensten te combineren, helpt Unisys bedrijven om beveiliging in hun digitale transformatie in te bouwen.
Voor een whitepaper over het onderzoek,
klik hier
.
Voor meer informatie over beveiligingsoplossingen van Unisys,
klik hier
.
Voor meer informatie over Unisys Stealth® microsegmentatie-producten en -diensten, zie
www.unisys.com/Stealth
.
Voor meer informatie en interviewaanvragen:
Pride PR
Gijs Roeloffzen
+31 71 568 00 28
unisys@pridepr.nl
Over Unisys
Unisys is een wereldwijd actief technologiebedrijf dat krachtige beveiligingsoplossingen bouwt voor bedrijven en overheden die hoge eisen stellen aan digitale technologie. Unisys biedt onder meer beveiligingssoftware en -diensten; hulp bij digitale transformatie van de werkplek; industriële applicaties en diensten, en innovatieve softwarebeheeromgevingen voor grootschalig zakelijk gebruik. Kijk voor meer informatie over hoe Unisys overheden, financiële dienstverleners en commerciële bedrijven helpt met betere en veiligere resultaten, op
www.unisys.com
.
Volg Unisys op
Twitter
en
LinkedIn
.
Tags
ICT onderzoek x 214
Unisys Stealth x 13
Datadiefstal x 6
Gerelateerde berichten
Unisys Stealth 6.0 biedt nieuwe automatiserings- en visualisatietools voor snellere implementatie en eenvoudig beheer
Het onzichtbare IBM Nederland
Unisys lanceert nieuwe versie Stealth(identity)™ software met beveiligd biometrisch identiteitsmanagement
Unisys Always-On Access™ powered by Stealth biedt medewerkers snelle en veilige toegang op afstand
Europa neemt afscheid van legacy ERP en investeert fors in modernisering en innovatie
Falende staat in zorginformatie
Een kwart van de organisaties die de publieke cloud gebruiken heeft te maken gehad met datadiefstal
Forcepoint succesvol met Data Loss Prevention
Motiv en Raytheon|Websense intensiveren samenwerking in strijd tegen cybercriminaliteit en datadiefstal
Laatste van Unisys
Unisys ondersteunt Lenovo bij Internet of Things-oplossingen
SAS Cargo breidt digitale dienstverlening verder uit met Cargo Portal platform van Unisys
Unisys Stealth 6.0 biedt nieuwe automatiserings- en visualisatietools voor snellere implementatie en eenvoudig beheer
Vandaag gepubliceerd
Klantcontact.nl lanceert de Klantcontact Partnership Studie (KPS)
Resultaten Unit4 Q1 opgestuwd na groei-investering door TA Associates van meer dan 2 miljard dollar
Vattenfall Foundation start kennisgedreven vrijwilligerswerk door samenwerking met Impact Matters
Nieuw onderzoek biedt inzicht in belangrijkste oorzaken burn-outs onder zorgpersoneel
Werkomgeving, bedrijfscultuur en persoonlijke ontwikkeling belangrijker voor softwareontwikkelaars dan salaris
Pega Process AI biedt zelfoptimaliserende procesautomatisering
Arrow Electronics breidt ArrowSphere uit met Bitdefender MSP-portfolio voor cyberbeveiliging
VMware ondersteunt de huidige Anywhere Workforce met nieuwe propositie
Zscaler verbetert Zero Trust-security voor de digitale organisatie en ontwricht daarmee decennia aan verouderde IT-security- en netwerkmodellen
Dell Technologies: Betere prestaties en meer automatisering voor Dell EMC PowerStore-gamma
Gezichtsverificatie iProov geselecteerd door itsme om wereldwijde groei te ondersteunen
Maandalert Woningmarkt | april 2021, Blijvende prijsstijgingen op de woningmarkt
TIE Kinetix helpt Nederlands Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties de volgende stap te maken met e-procurement
19 april 2021
BIM4Production wil de bouwsector blijvend veranderen, project bij Spaansen is antwoord op de vraag: ‘hoe dan?’
Ivanti introduceert Neurons voor ITSM en ITAM om Everywhere Workplace mogelijk te maken
Zoom stelt $100 miljoen beschikbaar voor ontwikkelaars Zoom Apps
Updates voor Jamf Parent en Jamf Teacher ondersteunen online, hybride en fysiek onderwijs
Rick Schouten wordt Head of Finance BPSOLUTIONS
PayIBAN innoveert met aanbieden van iDEAL en Incassomachtigen zonder transactiekosten
Startupbootcamp Lanceert Digitale Accelerator Voor One Single Hub
Earth Day: duurzaamheid begint bij de fabrikant volgens Lexmark
KnowBe4-rapport laat zien dat we slimmer worden in het herkennen van corona-gerelateerde phishing-mails
JOGO haalt €2 miljoen op voor innovatief ontwikkelingsplatform voor voetbaltalent
Archief per week
Terug naar home
Plaats persbericht
Geplaatst:
woensdag 25 jul 2018 10:25
Verstreken tijd: 3 jaar en 95 dagen
PR contact
Unisys contact
+31 232071010
www.unisys.nl
Unisys sociaal
Unisys tweets
Spotlight
BIM4Production wil de bouwsector blijvend veranderen, project bij Spaansen is antwoord op de vraag: ‘hoe dan?’
123inkt.nl zet met 123zakelijk in op printcontracten voor de zakelijke markt
Algoritme van MusicInBrands verkocht aan Private investeerder
Luminis benoemt Peter Oskam tot directeur van Rotterdamse vestiging
Samenwerking Xperit en het CHE - een succesverhaal
Priemo, het duurzame alternatief!
Alcadis benoemd tot Value Added Distributeur van Teltonika Networks
Bergler Technology Radar 2021
Intus gecertificeerd voor ISO 9001
Naamswijziging: ICT-Partners en Camarate ICT gaan verder als NEXXT
Juist nu in deze tijd is partneren een goede keuze
Wij zijn ISO 27001 gecertificeerd
Bitcoin koers en Stock 2 Flow uitgelegd
CBMK, Goorts + Coppens Advocaten en Recht Direct geven klap op strategische samenwerking
Nemesys en MCS werken samen om veilige IoT-oplossingen te implementeren
Uw ERP-systeem - een achteruitkijkspiegel of een periscoop?
De kracht van SMS voor het IJsselland Ziekenhuis
Dynatos breidt activiteiten uit naar de DACH-regio met de opening van Dynatos Deutschland GmbH
Stop met bonnetjes bewaren als ondernemer
Medius stelt Huib Kruger aan als Sales Executive Eprocurement
Samenwerking Xperit en het CHE - een succesverhaal
Ontdek de belangrijkste IoT-ontwikkelingen tijdens de MCS ‘Smart Week of IoT’ van 20-23 april
Medius voor de 9e keer uitgeroepen tot Microsoft Gold Partner
PQR introduceert nieuwe dienst ‘Workspace Security as a Service’
Peoplez gaat samenwerken met Humanwave
Techone kondigt overname 12Connect aan
Product roadmap belangrijk in het ERP-selectieproces
Medius groeit met 49 procent in nieuwe sales en voltooit integratie Wax Digital
Vattenfall Foundation start kennisgedreven vrijwilligerswerk door samenwerking met Impact Matters
Nieuw onderzoek biedt inzicht in belangrijkste oorzaken burn-outs onder zorgpersoneel
Werkomgeving, bedrijfscultuur en persoonlijke ontwikkeling belangrijker voor softwareontwikkelaars dan salaris
Pega Process AI biedt zelfoptimaliserende procesautomatisering
Arrow Electronics breidt ArrowSphere uit met Bitdefender MSP-portfolio voor cyberbeveiliging
Ivanti introduceert Neurons voor ITSM en ITAM om Everywhere Workplace mogelijk te maken
Zoom stelt $100 miljoen beschikbaar voor ontwikkelaars Zoom Apps
Updates voor Jamf Parent en Jamf Teacher ondersteunen online, hybride en fysiek onderwijs
Rick Schouten wordt Head of Finance BPSOLUTIONS
Startupbootcamp Lanceert Digitale Accelerator Voor One Single Hub
Vertrouwen in cloud based applicaties ontbreekt
Arrow Electronics sluit pan-Europese distributie
overeenkomst met Secureworks
MIT & Databricks: slechts 13 procent van bedrijven zet AI en Machine Learning succesvol in
Avit Group ondersteunt ASN Autoschade met overstap naar Microsoft cloudplatform Azure