ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (8 jaar en 28 dagen geleden)
Bedrijf:

Softwareontwikkelaars ontvangen 1 miljoen euro voor ontwikkelen integraties eigen software en Teamleader

Investeringsfonds van Teamleader voor integratie biedt mkb’s meer mogelijkheden om sneller te werken en te groeien

Amsterdam Teamleader stelt aan softwareontwikkelaars een investeringsbudget beschikbaar van 1 miljoen euro. Dat budget mogen zij gezamenlijk gebruiken om integraties te ontwikkelen tussen hun eigen software en die van Teamleader. Op die manier krijgt niet alleen de SaaS-applicatie van Teamleader een boost, maar helpt het tegelijkertijd ook de circa tienduizend gebruikers van Teamleader dankzij de extra mogelijkheden die de extra integraties zullen opleveren. Interesse in het investeringsbudget? Softwareontwikkelaars kunnen zich aanmelden om hun eigen software te koppelen aan die van Teamleader.

Efficiënter en beter
Door zoveel mogelijk cloudapplicaties te integreren, wil Teamleader zijn ecosysteem Marketplace verder uitbouwen. Veel mkb’s gebruiken Teamleader in combinatie met bekende applicaties als Dropbox, Mailchimp, Gmail, LinkedIn, Office365 en een boekhoudpakket. De integraties die via het fonds worden gebouwd, zullen gratis worden aangeboden aan hen als eindgebruiker. Zo hebben zij dus toegang tot meer software, bijvoorbeeld voor hun boekhouding of time tracking. Op die manier werken zij efficiënter en bereiken ze hun doelstellingen sneller.

Jeroen De Wit, CEO van Teamleader: “Mkb’s gebruiken steeds meer applicaties. De softwaremarkt voor mkb’s is al aan het boomen en zal in 2020 groter zijn dan de softwaremarkt voor grote bedrijven. Applicaties die compatibel zijn met veelgebruikte applicaties, en waarmee gebruikers in één klik aan de slag kunnen, hebben dus een groot concurrentievoordeel in handen. Hoe meer applicaties integreren met Teamleader, hoe beter Marketplace mkb’s kan bedienen en kan fungeren als ecosysteem voor mkb’s in Europa.”

Forse groei
Teamleader, de Belgische scale-up, is bekend van de gelijknamige SaaS-applicatie voor CRM, sales, projectmanagement en facturatie. De organisatie introduceerde in 2017 Teamleader Marketplace, een ‘app-store’ waar gebruikers alle compatibele software kunnen terugvinden. Sinds de oprichting kent het een forse groei; inmiddels telt het zo’n 170 geïntegreerde applicaties. Gebruikers benutten gemiddeld vijf externe applicaties via Teamleader, en dit cijfer stijgt nog steeds. Teamleader is vooral actief in de Europese markt en wordt gebruikt door bijna tienduizend klanten – met name mkb’s.

image
Jeroen De Wit, CEO van Teamleader



Over Teamleader
Teamleader is een SaaS-oplossing voor sales, projectmanagement, urenregistratie en facturatie. Het stroomlijnt het gehele proces vanaf de eerste lead tot en met het innen van betalingen. Teamleader is opgericht vanuit de ambitie om mkb’ers te helpen hun processen te verbeteren. Door open en transparante bedrijfsvoering met de klant blijft Teamleader de service continu perfectioneren. Zodat mkb’ers slimmer kunnen werken met software die hun administratie vereenvoudigt, processen simpeler maakt en de workflow eenvoudiger en efficiënter maakt. Teamleader wordt gerund door CEO Jeroen De Wit en is actief in West-Europa, in de DACH-regio en in Zuid-Europa.

Volg Teamleader op: Twitter | Facebook | LinkedIn

Meer informatie: www.teamleader.nl

Verstreken tijd: 8 jaar en 28 dagen
Teamleader contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl