ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (8 jaar en 39 dagen geleden)
Bedrijf:

Run verwacht op certificering vernieuwde zorgnorm

Eljakim Information Technology als eerste gecertificeerd volgens vernieuwde norm voor informatiebeveiliging in de zorg

Het Utrechtse softwarebedrijf Eljakim Information Technology is als eerste bedrijf in Nederland gecertificeerd volgens de NEN7510:2017. Deze norm biedt onder andere maatregelen die moeten worden getroffen op het gebied van informatiebeveiliging. Hij is bedoeld voor Nederlandse zorginstellingen en hun toeleveranciers. Brand Compliance uit ’s-Hertogenbosch voerde de toetsing bij Eljakim Information Technology uit en mocht het eerste certificaat overhandigen.

Informatiebeveiliging is belangrijk, zeker in de zorg
“Privacy en informatiebeveiliging zijn hot topics in de zorg”, zegt Christian Oudenbroek, Managing Partner van Brand Compliance. “Zorginstellingen komen met veel privacygevoelige informatie in aanraking, zoals patiëntgegevens en het is natuurlijk belangrijk dat deze gevoelige informatie niet uitlekt.” Eind vorig jaar is de vernieuwde norm NEN7510 gepubliceerd welke betrekking heeft op informatiebeveiliging in de zorgsector. “Wij zijn verheugd dat we Eljakim Information Technology als eerste bedrijf officieel hebben gecertificeerd. De verwachting is dat op korte termijn veel bedrijven dit voorbeeld gaan volgen. Behalve softwareleveranciers in de zorg is er ook veel animo onder andere organisaties, zoals dienstverleners die met (gevoelige) patiëntgegevens werken, verpleeghuizen, ziekenhuizen, fysiotherapeuten en GGZ-instellingen.” Aldus Christian Oudenbroek. 

Eerste certificering vernieuwde norm
Softwarebedrijf Eljakim IT ontwikkelt sinds 1996 software voor de overheid en non-profitorganisaties in onderwijs, zorg en welzijn. “Veel van onze projecten hebben een maatschappelijke betekenis. We zoeken creatieve oplossingen voor technische uitdagingen”, zegt directeur Eljakim Schrijvers. “We zijn er trots op om als eerste bedrijf volgens deze vernieuwde norm te zijn gecertificeerd. Dat past in ons streven om een betrouwbare IT-partner te zijn voor onze klanten. Het is bovendien een erkenning dat ons managementsysteem zorgt voor een duurzame aanpak en borging van informatiebeveiliging.” 

Over Auditbureau Brand Compliance
Brand Compliance maakt sinds 2004 de betrouwbaarheid van organisaties zichtbaar. Hierdoor is meteen transparant voor klanten en leveranciers met wie ze te maken hebben zodat ze met een gerust hart zaken kunnen doen. Met een enthousiast team van audit experts geven zij inzicht of organisaties voldoen aan de opgelegde normen. Dat doen zij met een frisse, vlotte en persoonlijke aanpak. Brand Compliance werkt met trots voor gerenommeerde merken als Peugeot en Mercedes-Benz, maar ook voor lokale zorgorganisaties en softwareleveranciers.


Eljakim Information Technology als eerste gecertificeerd volgens vernieuwde norm voor informatiebeveiliging in de zorg

Verstreken tijd: 8 jaar en 39 dagen
Brand Complian.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl