www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (8 jaar en 13 dagen geleden)
Bedrijf:

Capital Circle start crowdfunding in samenwerking met SNS Franchise

Vandaag presenteert het crowdfunding platform Capital Circle een tot dusver unieke financiering in Nederland. Berend Tissen, ondernemer binnen SNS, exploiteert al meer dan 8 jaar de SNS winkels in Groesbeek, Bemmel en Boxmeer en vindt als eerste franchiser van SNS de weg naar crowdfunding.
 
Andere banken financieren geen concurrenten en als franchisegever wil SNS geen financiering verstrekken aan haar franchisenemers. Vandaar dat de samenwerking met Capital Circle door SNS is opgestart. Tissen gebruikt de gewenste financiering van €160.000 voor het uitkopen van zijn compagnon en als werkkapitaal voor het versnellen van de groei van zijn winkels.  
 
Om elk nieuwe project te voorzien van een duidelijk en correct risicolabel, werkt Capital Circle samen met het Duitse Creditreform Rating AG. Creditreform is zowel door de ECB (Europese Centrale Bank) als door de Europese toezichthouder ESMA erkend als rating tool provider. Deze erkenningen maken de ratings van Creditreform inzetbaar voor veel doeleinden en geven een hoge mate aan zekerheid over de kwaliteit van de ratings en van de berekende uitvalkans van een onderneming.  
 
In het Capital Circle credit assessment is SNS Groesbeek, Bemmel en Boxmeer doorgelicht en beoordeeld. Hierbij zijn onder andere de balans en winst- en verliesrekening geanalyseerd en is op basis van de investeringsbegroting een trendanalyse voor toekomstige jaren doorgerekend. Ook is een Creditreform rating vastgesteld. SNS Groesbeek komt hier goed uit met een CR4 over het gerealiseerde boekjaar 2017 en een daarmee corresponderende uitvalkans (kans op faillissement) van 0,21%. 
 
De financiering loopt voor 36 maanden tegen een rente van 7%. Capital Circle klasseert dit project met een A, wat inhoudt dat het valt in de laagste risicocategorie. Het project opent vrijdag 8 juni om 14 uur voor investering op het platform van Capital Circle.



Noot voor de redactie, niet voor publicatie: voor meer informatie neemt u contact op met:

Commercieel directeur Cor de Graaff
E Cor.de.graaff@capitalcircle.nl
T 010 30 20 303
M 06 319 58 630
W www.capitalcircle.nl


Verstreken tijd: 8 jaar en 13 dagen
Capital Circle contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Keepit
Logo Youforce
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo Youforce
Logo Conclusion
Logo Ormit Talent
Logo Conclusion Mission Critical
Logo Schneider Electric
Logo Deel
Logo VSL
Logo Van Harte Aanbevolen
Logo Veeam Software
Logo Manhattan Associates
Logo Manhattan Associates
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103583 persberichten
7025 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17364 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR