ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (8 jaar en 99 dagen geleden)
Bedrijf:

Gertjan Sybrandi winnaar Mobiliteitsmanager van het jaar award

Breda, dinsdag 29 mei 2018Gertjan Sybrandi, Hoofd Facilitaire Services & Mobiliteit bij Stedin, is zojuist uitgeroepen tot Mobiliteitsmanager van het jaar 2018. Gertjan Sybrandi won de finale van Eric Versluis (Rabobank) en duo Randolph Delwel & Leen den Bakker (IBM). Hij neemt het stokje over van Arjen Juurlink (FrieslandCampina) die vorig jaar deze prijs won.

Dit jaar trof de vakjury drie goede finalisten die met energie en passie bezig zijn met het thema mobiliteit binnen hun organisaties. Alle drie de kandidaten hebben mooie resultaten geboekt in soms moeilijke omstandigheden. De keuze voor de Mobiliteitsmanager van het jaar 2018 was dan ook geen makkelijke opgave.

De vakjury over de keuze: “Gertjan is een realistische bruggenbouwer die het overzicht behoudt. Een goed luisteraar, met hoge gunfactor, die de verschillende belangen begrijpt, ook in situaties die weerstand oproepen tot resultaat komt. Stap-voor-stap alle stakeholders in het proces en verhaal betrekken is essentieel. Samen staan we sterk is zijn motto, hetgeen bereikt is, is daarmee een groepsresultaat. Gertjan heeft ambitieuze plannen rondom elektrisch rijden, zoals uitsluitend de inzet van volledig elektrische auto’s in 2020. Vanaf begin dit jaar geen nieuwe instroom meer van fossiele brandstof aangedreven personenauto’s. Men biedt medewerkers elektrische auto’s aan middels private-lease constructies. Daarnaast heeft hij verder een duidelijke visie over duurzame vastgoedkeuzes en bijbehorend parkeerbeleid.

De jury bestaat uit Arjen Juurlink (Friesland Campina), Daan Bieleveld (DSM), John de Gier (Siemens Nederland), Henk Winckens (Enexis), Martin Lans (VNF), Sandra van Soest (Rabobank Nederland) en Ronald Postma (Syndesmo).

Over Fleet Mobility Live 2018
Fleet Mobility Live is hét netwerkevent voor iedereen die verantwoordelijk is voor of betrokken bij mobiliteit  van zijn of haar organisatie. Het event staat in het teken van de laatste ontwikkelingen op het gebied van zakelijke mobiliteit. Naast een expo met alle relevante mobiliteit- & automotive leveranciers, biedt het event ruime gelegenheid om vakgenoten te ontmoeten en kennis op te doen in een kwalitatief hoogwaardig congresprogramma.

Voor meer informatie: https://fleetmobilitylive.nl/

Over Heliview & Conferences & Training BV
Heliview Conferences & Training BV is organisator van congressen, trainingen, evenementen en vakbeurzen. Onze congressen hebben een prominente plaats verworven als ontmoetings- en netwerkdag voor Managers en Senior Specialisten uit verschillende branches. Door middel van 1-op-1 afspraken, interactieve sessies en het invitation-only toegangsbeleid bieden wij onze businesspartners en congresdeelnemers de mogelijkheid om een dag te netwerken, kennis uit te wisselen en leads te generen.

Voor meer informatie: www.heliview.nl/conferences

******************EINDE PERSBERICHT******************

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Stijn van den Broek
Event Director Fleet Mobility Live
Heliview Conferences & Training BV
E-mail: stijn.van.den.broek@heliview.nl
Tel: +31 (0)76 – 548 40 69
http://fleetmobilitylive.nl/
Tags  

Verstreken tijd: 8 jaar en 99 dagen
Heliview Confe.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Sooda internetbureau
Logo Key2XS
Logo Decos
Logo  Fundaments, Expert in Clouds
Logo 12Build
Logo NeuroCluster AI
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo NetRom Software
Logo Eijsink
Logo Not Secondary
Logo BeSharp Experts B.V.
Logo SEOgeek
Logo Kemker ICT Groep
Logo Art Of Automation
Logo WebshopOvername.nl
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo We talk SEO B.V.
Logo The Digital Neighborhood
Logo Web Wings
Logo DNA Services B.V.
Logo Admonks
Logo Keuze.nl BV
Logo Art Of Automation
Logo DNA Services B.V.
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo Xerox
Logo HCC!genealogie
Logo EGO Power Plus
Logo Bidfood
Logo Youforce
Logo HeadFirst Group
Logo Dutch IT Channel
Logo KnowBe4
Logo Odin Groep
Logo Object First
Logo Geotab
Logo Lightspeed
Logo NIRPA
Logo Ictivity
Logo Klearly
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103007 persberichten
6988 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16962 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl