www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (8 jaar en 20 dagen geleden)
Bedrijf:

Marianne de Boer versterkt directie Centric Pension & Insurance Solutions

Gouda, 24 april 2018 – Om de groei van de pensioenuitvoeringsactiviteiten verder vorm te geven versterkt Centric haar team per 1 juni 2018 met Marianne de Boer, voormalig directievoorzitter van pensioenuitvoerder BeFrank.  
 
Marianne de Boer is aangetrokken om mede sturing te geven aan de doorontwikkeling van Pension and Insurance Solutions. Marianne brengt bovendien veel ervaring mee op het gebied van Defined Contribution, een terrein waar Centric nadrukkelijk wil groeien.  
 
Hans Schrijver, CCO van Centric: “Marianne de Boer past met haar hands-on mentaliteit bij onze organisatie. Zij combineert deze met diepgaande kennis en ervaring in de financiële sector, en is hiermee een waardevolle aanvulling op ons team. Marianne de Boer werkt samen met Wouter Berris aan de verdere uitbouw van onze activiteiten voor de pensioensector waarbij we ons als IT-organisatie onderscheiden in de markt. Marianne heeft als primaire aandachtsgebied de portefeuille operations en IT.”  
 
Na de overname van de pensioenuitvoering voor vijf bedrijfstakpensioenfondsen (190.000 deelnemers) van Syntrus Achmea Pensioenbeheer investeerde Centric in de inrichting van één platform in het eigen datacenter van Centric. De nieuwe klanten zijn in korte tijd gemigreerd naar deze nieuwe omgeving. De organisatie is nu klaar voor verdere groei. De ambitie past binnen de strategie van Centric, die haar positie in de financiële sector wil uitbouwen en naast pensioenfondsen ook verzekeraars, banken en vermogensbeheerders bedient.  
 
Voor meer informatie:
Centric
Marlies Aanhaanen
Manager corporate communications 
+31 6 50 50 77 11

Verstreken tijd: 8 jaar en 20 dagen
Centric contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu