ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (7 jaar en 66 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Archetype Agency BV

Samenwerking, Schneider Electric, Nexton en BluBrick Real Tech voor slimme en duurzame gebouwen

Hoofddorp, 18 april 2018 - Drie marktspelers op het gebied van SMART Buildings gaan vanaf 1 mei 2018 een partnership met elkaar aan om in de Nederlandse markt verschillende (eind)klanten te adviseren bij het opleveren van nieuwe duurzame en intelligente gebouwen. Op woensdag 18 april tekenen Schneider Electric, Nexton (voorheen Mega Elektra Holding)  BluBrick Real Tech een intentieverklaring om de samenwerking kracht bij te zetten. In 2018 zullen deze drie partijen verschillende projecten opleveren. Het eerste project is het realiseren van het nieuwe hoofdkantoor van Nexton aan de Paasheuvelweg in Amsterdam.



Binnen deze samenwerking zal Schneider Electric producten, services & solutions voor SMART Buildings leveren voor de vastgoedprojecten die Nexton en BluBrick Real Tech aannemen en/of uitvoeren. Nexton biedt tevens de expertise in het bouw- en installatietraject van deze projecten. De kracht van de samenwerking tussen de drie partijen is het - vroegtijdig - delen van marktkennis en marktopdrachten. De partijen zullen met elkaar samenwerken met als doel om de gebruikerswensen van het pand te begrijpen en optimaliseren – of het nu gaat om over de ´Well Being´ van de huurders en gebruikers, of het optimaal energiebeheer van het pand.

Schneider Electric
Schneider Electric heeft tientallen jaren van expertise en ervaring opgedaan in gebouwen, datacentra, industrie en infrastructuur. Met behulp van het interoperationele technologieplatform EcoStruxure™ brengt Schneider Electric energie, automatisering en software samen binnen vastgoed en vastgoedprojecten.

Nexton
Nexton (voorheen Mega Elektra Holding) heeft jarenlange ervaring in de samenwerking tussen projectontwikkelaars, eindgebruikers, huurders en technische specialisten. Nexton installeert alle techniek in gebouwen. Hierbij worden data van verschillende bronnen en SMART building technology geïntegreerd. SMART toepassingen maken het leven aangenamer. Zo leidt een app op de smartphone naar een beschikbare parkeerplek, vrije vergaderruimte of de noodzakelijke medische apparatuur. Nexton laat systemen binnen de thema’s comfort, efficiency, zekerheid en duurzaamheid met elkaar communiceren voor een optimaal resultaat. Diverse installatiebedrijven maken deel uit van Nexton, alsmede deelnemingen in diverse techniek bedrijven.
www.nexton.nu

BluBrick Real Tech
BluBrick Real Tech heeft ruime ervaring op het gebied van SMART buildings technology en slimme ontwikkelingen van vastgoed. Ook op het gebied van CSR en huisvestingsvraagstukken is BluBrick Real Tech nauw betrokken bij het integreren van een duurzaamheidsbeleid, huisvestingsstrategie en het toepassen van innovatieve verduurzamingsmodellen.
www.blubrick.nl

Verstreken tijd: 7 jaar en 66 dagen
PR contact  

Logo Archetype Agency BV
Bedrijfsinfo  

Logo Schneider Electric
+31(0)23 5 124 124
www.schneider-electric.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BusinessLeaks.com
Logo Heliview Conferences & Training
Logo Luminis International B.V.
Logo BTG
Logo NeuroCluster AI
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo TechOutlet
Logo Web Wings
Logo TechOutlet
Logo TechOutlet
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo GXO
Logo Mr. Green
Logo Onguard
Logo NTT DATA
Logo Vertiv
Logo Clarity Amsterdam
Logo Dynatrace
Logo Protime BV
Logo Mollie
Logo Lightspeed
Logo Awareways
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo Carly
Logo Unit4
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101495 persberichten
6847 bedrijfsprofielen
57 PR-bureauprofielen
15832 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR