ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (8 jaar en 41 dagen geleden)
Bedrijf:

Solvinity breidt uit naar Den Bosch

Cloud specialist opent vierde locatie

Amsterdam, 3 april 2018 – Solvinity CEO Frank van den Belt opent vandaag aan de Hambakenwetering 5 in Den Bosch officieel de vierde locatie van het ICT-bedrijf. Solvinity levert cloud diensten voor managed hosting, analytics, workplace en security. Met de toevoeging van het nieuwe kantoor richt Solvinity zich nadrukkelijk op klanten en ICT-talent in het hele land.

Voor de stad Den Bosch is ICT een belangrijk speerpunt. Onder de noemer ‘Open armen voor ICT’ werkt de stad aan een gunstig vestigingsklimaat voor ICT-bedrijven. Ook Solvinity ziet dat de kracht van ICT-bedrijven en talenten zich niet beperkt tot de Randstad. Solvinity werkt aan grote projecten voor toonaangevende organisaties in het hele land en hecht daarbij veel waarde aan hechte, zelfstandige klantteams die nauw met elkaar samenwerken. Het kantoor in Den Bosch is dan ook een goede aanvulling op de andere locaties van het bedrijf in Amsterdam, Amersfoort en Assen.

Solvinity heeft inmiddels 220 werknemers verspreid over de vier vestigingen en groeit snel. Voor het nieuwe kantoor in Den Bosch is Solvinity met name op zoek naar Windows en Linux engineers en Database Administrators (DBA). Solvineers onderscheiden zich door hun expertise, creativiteit, commitment en integriteit. Bezoek https://solvinity.recruitee.com voor de volledige vacaturelijst.

Over Solvinity
Solvinity ontwikkelt innovatieve klantgerichte oplossingen en biedt bedrijven met hoge security-eisen een veilige toegang tot de private, public en hybride cloud. Solvinity is gespecialiseerd in cloud diensten voor managed hosting, analytics, workplace en security. De onderneming is expert op het gebied van hosting van kritische infrastructuren. Onder het motto ‘Secure and compliant by design’ is Solvinity gecertificeerd op basis van internationale en nationale normen zoals ISO27001, ISO14001, ISO 9001, ISAE3402 type II, SOC2 en NEN7510. Jaarlijks participeert het bedrijf in het Giarte Outsourcing Performance onderzoek en scoort daarin al jaren boven de 90%. Klanten geven hoog op over de communicatie van het bedrijf en vinden het prettig dat het bedrijf luistert naar feedback en hier ook daadwerkelijk iets mee doet. Solvinity werkt onder andere voor de rijksoverheid, gemeenten, TNO, Trans Link Systems (OV-chipkaart), ING Bank, Nationale Nederlanden, Rabobank, Ahold, Aegon en ICS Cards. De jaaromzet bedroeg 43 miljoen euro in 2017. Er zijn ruim 220 werknemers werkzaam in Nederland. Kijk voor meer informatie op www.solvinity.nl, of volg Solvinity op Twitter en LinkedIn.



Solvinity Persdesk
Volkert Deen
+31 (0)23 555 34 24
Solvinity@yellow-communications.com
www.solvinity.nl
Recent van Solvinity  
Solvinity kondigt overeenkomst aan om te worden overgenomen door Kyndryl Nederland

Nederlandse organisaties overschatten hun digitale weerbaarheid, blijkt uit onderzoek van Solvinity

Solvinity wint Europese aanbesteding MSP Dienstverlening Public Cloud van de Gemeente Amsterdam

Verstreken tijd: 8 jaar en 41 dagen
Solvinity contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR