ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (8 jaar en 55 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Aantal nieuwe registraties Limited Liability Partnerships daalt

Rotterdam, 9 maart 2018 – Het aantal Nederlandse bedrijven dat zich met de rechtsvorm Limited Liability Partnership (LLP) heeft ingeschreven, daalt na een piek te hebben bereikt in 2016. Dit blijkt uit de cijfers van Altares Dun & Bradstreet. In 2017 werden minder bedrijven met deze rechtsvorm geregistreerd bij de Kamer van Koophandel.

LLP als rechtsvorm
LLP is een rechtsvorm die gelijkenissen vertoont met de vennootschap. De rechtsvorm is in 2000 in het Verenigd Koninkrijk ingevoerd. De kenmerken zijn: een afgeschermd vermogen, beperkte aansprakelijkheid, rechtspersoonlijkheid en fiscale transparantie. Doordat de eigenaar niet hoofdelijk aansprakelijk is, hebben veel vrije beroepen zich geregistreerd als LLP in plaats van bijvoorbeeld een maatschap. Al langere tijd wordt de rechtsvorm door advocaten gebruikt, consultants en tandartsen registreren zich nu ook steeds vaker als LLP. In Nederland lag er wel een wetsvoorstel om een soortgelijke rechtsvorm te introduceren, maar die wet is niet aangenomen.

Aantal inschrijvingen
De Nederlandse LLP’s zijn in Nederland gevestigd en hebben een KvK-inschrijving, maar hebben zich in het Verenigd Koninkrijk geregistreerd. Sinds 1999 hebben zich 665 van dit soort LLP’s ingeschreven in Nederland, waarvan er op dit moment nog 427 juridisch actief zijn.



Adriaan Kom, Head of Strategic Alliances bij Altares Dun & Bradstreet: “De piek in 2010 en 2016 zijn mogelijk het gevolg van wijzigingen in de wet. Bijvoorbeeld de wijziging waarmee vrije beroepen verplicht zijn om zich te laten registeren, waarbij de Kamer van Koophandel in 2010 bedrijven in de vrije beroepsgroep heeft aangeschreven om de registratie in het handelsregister te regelen. Het stijgende aantal LLP’s in 2016 kan het gevolg zijn van de wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties die in dat jaar is ingegaan.”

------------------

Over Altares Dun & Bradstreet
Sinds 1841 geeft Altares bedrijven de inzichten die ze nodig hebben om hun potentieel te ontplooien. De database van Dun & Bradstreet is de grootste ter wereld in zijn soort met informatie over meer dan 285 miljoen bedrijven. Deze informatie wordt verzameld in meer dan 240 markten, in 95 talen en 181 munteenheden. De database wordt 5 miljoen keer per dag geupdate om de meest actuele, volledige en betrouwbare informatie te kunnen bieden. Dit helpt bedrijven om onderbouwde beslissingen te nemen aan de hand van data. Dit doen ze onder andere met het unieke  D-U-N-S® Nummer, hiermee worden afzonderlijke bedrijfsentiteiten geïdentificeerd en worden familiestructuren ontdekt. Voor meer informatie over Altares Dun & Bradstreet op de websiteLinkedInFacebook en Twitter.

Meer informatie
Marcommit
Irene Klompien
035-5822730
dunbradstreet@marcommit.nl

Verstreken tijd: 8 jaar en 55 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Altares Dun & .. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl