www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (24 jaar en 31 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: carolijn peelen bv

Het bepalen van de verkeersprioriteit en het switchbeheer in essentiele bedrijfsnetwerken is geen nachtmerrie meer, dankzij Alcatel

Alcatel werkt verder aan strategie van een gecombineerd en vereenvoudigd

Rijswijk, 31 juli 2002 -  Alcatel’s Enterprise Networking Divisie heeft vandaag nieuwe mogelijkheden aangekondigd voor OmniVista, een verzameling netwerbeheeroplossingen van Alcatel, waaronder een krachtige tool met de naam PolicyView. Dit onderdeel bevat 'One Touch QoS', waarmee functies op het gebied van servicekwaliteit (QoS) verregaand kunnen worden bestuurd en vereenvoudigd.

Deze nieuwe release van OmniVista valt samen met de release van WebView, een op het web gebaseerde beheeroplossing waarmee de nieuwe Alcatel OmniSwitch-familie gemakkelijk kan worden geconfigureerd. De nieuwe mogelijkheden zijn gericht op het oplossen van een groot aantal beheerproblemen.

PolicyView met 'OneTouch QoS' is een van de meest unieke QoS-configuratietools die er op dit moment verkrijgbaar zijn. Alcatel bouwt hiermee verder aan zijn reputatie van ongeevenaarde QoS-voorzieningen. De markt vraagt om eenvoudiger te gebruiken QoS-tools en Alcatel komt hier graag aan tegemoet. Gebruikers kunnen hun QoS-policy's nu configureren voor meerdere Alcatel-switches tegelijk. Het is dus niet meer nodig om alle switches apart te configureren, wat voorheen een complexe aangelegenheid kon zijn. Gebruikers hoeven bijvoorbeeld alleen maar een subnetwerk van telefoons te selecteren via hun IP-adres en op Apply te klikken. Op deze manier wordt ervoor gezorgd dat er voldoende bandbreedte is voor alle spraakcommunicatie naar en van deze toestellen.

De Omni-familie van netwerkoplossingen, gereed voor convergentie Alcatel’s Enterprise Networking Divisie levert op standaarden gebaseerde oplossingen voor IP-communicatie. Met deze producten wordt ingespeeld op de eisen en wensen van bedrijven die spraak- en datanetwerken willen laten samensmelten. Doordat de Alcatel OmniPCX 4400 steunt op een betrouwbare UNIX-client-serverarchitectuur, is dit systeem geschikt voor 50 tot 50.000 gebruikers. Het aanbod aan telefoniefuncties voor bedrijven is enorm
uitgebreid: van traditionele en IP-toestellen tot geïntegreerde toepassingen, zoals messaging, mobiliteit en multimediale contactcentra, die centraal of verspreid over vele locaties kunnen worden geïnstalleerd. De Alcatel Omni-familie, bestaande uit apparatuur voor de infrastructuur van het netwerk en beveiligingsapparatuur, legt de fundamenten voor een uitermate beschikbaar netwerk met servicekwaliteit, beveiliging en een optimaal beheer als trefwoorden.

Alcatel
Alcatel ontwerpt, ontwikkelt en bouwt innovatieve en concurrerende communicatienetwerken, waarmee telecommunicatiebedrijven, serviceproviders en ondernemingen elk willekeurig type informatie, zoals spraak, data en multimedia, kunnen doorgeven naar elk type consument, waar ook ter wereld. Alcatel boekte in 2001 een omzet van 22 miljard dollar. Het bedrijf telt 99.000 medewerkers en is actief in meer dan 130 landen. In 2001 was de VS de grootste afzetmarkt voor Alcatel. Kijk voor meer informatie op
http://www.alcatel.com

Voor nadere informatie:
Steijger.communications BV
Tel: 036 523 5330
email:
milaine@steijger.com


Verstreken tijd: 24 jaar en 31 dagen
PR contact  

Logo carolijn peelen bv
Alcatel-Lucent.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR