www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (9 jaar en 150 dagen geleden)
Bedrijf:

Cisco introduceert Security Connector app voor iOS

Meer inzicht in en controle over Apple iOS-apparaten

Amsterdam, 14 december 2017 - Werknemers en organisaties werken graag mobiel en meer dan 70 procent van de organisaties1 stellen tablets en smartphones beschikbaar. Hieraan kleven grote beveiligingsrisico’s. Om die risico’s te minimaliseren en om te voldoen aan wet- en regelgeving moeten organisaties inzicht hebben in wat er op deze apparaten met bedrijfsinformatie gebeurt. Cisco speelt hier op in met de Cisco Security Connector, de security-app waarmee bedrijven vergaande zichtbaarheid in en controle over iOS-apparaten kunnen krijgen.

“De ransomware en malware die zich over internet verspreiden richten zich steeds vaker op mobiele apparaten. Samen met Apple helpen we ondernemingen om de beste digitaal verbonden, samenwerkende en veilige bedrijven ter wereld te worden”, zegt Michel Schaalje, Directeur Security Cisco Nederland. “Met deze app geven we bedrijven een tool om te kunnen voldoen aan de eisen op het gebied van security, risicobeheersing en wet- en regelgeving.”

Apple heeft zijn iOS mobile besturingssysteem van de grond af aan ontworpen om veilig en voor de gebruikers eenvoudig, intuïtief en krachtig te zijn. Voor iOS 11 werkten Apple en Cisco samen aan nieuwe mogelijkheden die inzicht geven in al het verkeer dat wordt gegenereerd door gebruikers, applicaties en apparaten. Cisco heeft de Cisco Security Connector voor iOS ontwikkeld om organisaties gedetailleerd inzicht te geven in netwerktoegang op door die organisaties beheerde iOS-apparaten. Het biedt de securityfunctionaliteit van Cisco Umbrella en Cisco AMP in één enkele app. De app kan ingezet worden met behulp van een mobile device management-oplossing, zoals Cisco Meraki Systems Manager.

De klanten van Cisco die de Cisco Security Connector app in hun bedrijf testten, zeiden het volgende:
  • Zichtbaarheid: helpt om te garanderen dat mobiele gebruikers en hun iOS-apparaten (die eigendom zijn van de organisatie) voldoen aan de wet- en regelgeving tijdens onderzoek naar incidenten doordat zeer snel bepaald kan worden wat er is gebeurd, wie erdoor getroffen zijn en tot welke risico’s het heeft geleid.
  • Controle: beschermt iPhone- en iPad-gebruikers tegen kwaadaardige sites, ongeacht of zij zich bevinden op het bedrijfsnetwerk, een publiek WiFi-netwerk of het 4G-netwerk.
  • Geen enkele negatieve impact op de mobiele gebruiksbeleving.
De Cisco Security Connector app is nu beschikbaar in de App Store (en via de lokale Cisco-partner of accountmanager). Meer informatie over hoe Cisco en Apple de mobiele transformatie versnellen op het gebied van security, samenwerking en netwerken is hier te vinden: www.cisco.com/go/apple.
  1. Cisco Solutions for Secure Mobile Devices
Meer informatie:
Blog: Now Available Cisco Security Connector App for iOS
Website: Cisco Security Connector app

-------------

Over Cisco
Cisco (NASDAQ: CSCO) is wereldwijd leider in IT en helpt organisaties optimaal gebruik te maken van de kansen van morgen, door te laten zien wat er mogelijk is door zaken te verbinden die voorheen niet verbonden waren. Kijk voor het laatste nieuws op thenetwork.cisco.com. Meer informatie over Cisco is beschikbaar via www.cisco.com, www.cisco.nl en voor mobiele gebruikers via m.cisco.nl. Nieuws, achtergronden en foto’s vindt u op de EMEAR Network: ciscoemearnetwork.com of in de Cisco Newsroom: newsroom.cisco.com.

Voor meer informatie:

Check Twice
Cisco Persdesk
Tel: 023 562 8208
E-mail: cisco@checktwice.nl
Tags  

Verstreken tijd: 9 jaar en 150 dagen
Cisco contact  

0800 0200 791
www.cisco.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl