ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (8 jaar en 159 dagen geleden)
Bedrijf:

Dutch IT-channel Awards ondersteunt Hulphond Nederland

Anita Witzier presenteert Dutch IT-channel Awards Nieuwjaarsgala



Anita Witzier, tv-presentatrice en ambassadeur van Hulphond Nederland gaat het Dutch IT-channel Awards Nieuwjaarsgala presenteren. Op dit feestelijke netwerkevent voor de IT-industrie in Studio 21 in Hilversum worden op 18 januari 2018 de awards uitgereikt aan IT-bedrijven en personen die in 2017 een uitzonderlijke prestatie hebben geleverd. Hulphond Nederland helpt mensen met een fysieke of geestelijke zorgvraag door een hulphond beschikbaar te stellen.

De samenwerking met Hulphond Nederland wordt ondersteund door SLTN Inter Acces die zich als foundation partner heeft verbonden aan het Dutch IT – channel Awards Nieuwjaarsgala. Anita Witzier was afgelopen zomer te gast bij de Zomer Barbecue van SLTN Inter Acces en mocht toen al een cheque in ontvangst nemen van 5.000 euro die werd overhandigd door SLTN Inter Acces CEO Eugene Tuijnman.

Netwerkevenement

Rob de Kleijnen (directeur Dutch IT-channel): “Door samen met de foundation Hulphond Nederland te ondersteunen willen wij iets terug geven aan de maatschappij. Deze samenwerking past dan ook uitstekend bij onze MVO strategie. Na het Society Event in september is het gala op 18 januari 2018 wederom een fantastisch moment om te netwerken. Naast de vele awards zullen we samen met SLTN Inter Acces als foundation partner een cheque overhandigen aan Hulphond Nederland. Deze cheque is de opbrengst van de actie die door de foundation is georganiseerd.”

“Dieren in het algemeen en in het bijzonder honden hebben een positieve impact op het functioneren van mensen. Hulphond Nederland vertaalt dat op een praktische manier door mensen met een fysieke of geestelijke zorgvraag weer te laten meedoen in de maatschappij”, zegt Eugene Tuijnman, directeur en oprichter van SLTN Inter Access.”

Voor meer informatie over Hulphond Nederland klik HIER of neem contact op met Yvonne Bansagi 

Stem nu!

De Dutch IT-channel Awards is het grootste IT Business event van Nederland waar ruim 750 mensen samenkomen. Er kan nog tot 5 januari 2018 op de genomineerden worden gestemd op www.dutchitawards.nl.

Twitter: #dutchitchannel @dutchitchannel

Foto: Anita Witzier (fotografie Wessel de Groot).
Recent van Dutch IT Channel  
DutchIT.com neemt belang in People Work Technology Media

Dutch IT Security Day: praktische inzichten, trends en netwerken

Dutch IT Channel Awards 2025 feestelijk uitgereikt in Studio 21

Verstreken tijd: 8 jaar en 159 dagen
Dutch IT Chann.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl