www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (8 jaar en 160 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Videns IT Services stelt Manager Service Delivery en Principal Consultant aan

Utrecht, 27 november 2017 – Videns IT Services, leverancier van flexibele next-generation netwerkoplossingen, breidt uit. Per 1 december 2017 staat Rob de Vuijst (44) als Manager Service Delivery aan het hoofd van het engineersteam dat verantwoordelijk is voor de implementatie en support van nieuwe en huidige klanten van Videns. Gerrit van der Meij (52) treedt in dienst als Principal Consultant, waarbij hij met name projectmanagement in het prospect-to-order proces onder zijn hoede neemt.

Voordat hij naar Videns overstapte, werkte Rob de Vuijst als Manager Operations – Service Delivery bij Truphone. Daarvóór vervulde hij functies bij onder andere KPN en Telfort. “Bij Videns zal ik met name de supportorganisatie verder inrichten en bouwen aan een sterk, proactief en klantgericht Service Delivery Team”, aldus De Vuijst. “Videns is een kleine, ambitieuze en snelgroeiende organisatie met veel energie en professionaliteit, waar ik veel kan leren, maar ook zeker veel te bieden zal hebben. Ik kijk er dan ook erg naar uit om hier aan de slag te gaan.”

Gerrit van der Meij was voor zijn overstap Manager B2B bij HomeWizard. Ook heeft hij functies vervuld als Manager Sales Operations bij Easynet en diverse bid-managementfuncties bij onder andere UPC en BT Global Service. Van der Meij: “Bij Videns krijg ik de kans om met een grote mate van zelfstandigheid mee te bouwen aan een snelgroeiend bedrijf dat flexibel omgaat met veranderingen en de klant centraal stelt in de dagelijkse bedrijfsvoering.”

Joost van der Struijk, Managing Director van Videns IT Services: “Met Rob en Gerrit in ons team kunnen we onze klantrelaties verder versterken, ook op de lange termijn. Op die manier zijn we in staat om nog verder te groeien met ons bedrijf.”

Over Videns IT Services
Videns IT Services levert veilige, intelligente en application-aware netwerkoplossingen die zich flexibel aanpassen aan bedrijfswensen. Videns IT Services gebruikt next-generation netwerkproducten en software-defined WAN-technologie van strategische techpartners als Aryaka, InfoVista en VeloCloud om volledige en OpEx-based services te leveren in meer dan vijftig landen en aan internationale bedrijven in de Benelux en Nordics. Het bedrijf werd in 2012 in Nederland opgericht door een team ervaren netwerk- en IT-professionals met ruime internationale ervaring. Videns IT Services streeft ernaar de grootste regionale, onafhankelijke leverancier te worden van application-aware en next-generation SD-WAN-services. Meer informatie is te vinden op www.videns-it.com, Twitter en LinkedIn.

Voor meer informatie
LVTPR
Marieke Duijts / Edmee Verbeek
T: 030 - 656 50 70
E: Videns@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 8 jaar en 160 dagen
Videns IT Serv.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Lumex
Logo alpha.one
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR