www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (8 jaar en 164 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Sharp is de eerste fabrikant die voldoet aan de nieuwe internationale beveiligingsstandaard voor gegevensbescherming

De multifunctionele digitale kleurenprinters van Sharp zijn de eerste die het ‘Certificate for Common Criteria’ in overeenstemming met de ‘Protection Profile for Hardcopy Devices v1.0’ van JISE’ hebben ontvangen

Houten, 14 november 2017 – Sharp Europe Electronics kondigt aan dat de multifunctionele, digitale kleurenprinters (MFP’s) van Sharp, met ingebouwde databeveiligingsmogelijkheden, de eerste zijn die het certificaat voor Common Criteria hebben ontvangen. Dit is conform met het Protection Profile for Hardcopy Devices v1.0 (HCD-PP v1.0)* en voldoet aan de laatste beveiligingsstandaarden die op overheids- en defensieniveau zijn vereist.

De ‘Common Criteria’ is een set van richtlijnen die wordt gebruikt voor de evaluatie van apparatuur voor informatietechnologie. De specificaties zijn opgezet en getest door onafhankelijke laboratoria. Sharp is gecertificeerd door het evaluatie- en certificatiesysteem voor IT-beveiliging van Japan (JISEC).

Het Hardcopy Device Protection Profile v1.0 (HCD-PP) is een nieuw vereiste voor digitale MFP’s dat is gebaseerd op de specifieke eisen van de overheden van de Verenigde Staten en Japan. Het is ontwikkeld door een industriële samenwerking tussen de National Information Assurance Partnership (NIAP) en de International-Technology Promotion Agency (IPA) van Japan. Het beschermt de informatie die wordt verwerkt door een MFP tegen bedreigingen en bevat specificaties voor encryptie en firewalls.

Peter Plested, Directeur Information Systems bij Sharp Europe zegt: “Dit is een belangrijke verandering in ons beveiligingsportfolio en het betekent dat we klanten kunnen ondersteunen die de meest gevoelige data gebruiken. Deze standaard is als eerste aangevraagd door Japan en de Verenigde Staten en de verwachting is dat het ook voor Europa gaat gelden. We nemen de IT-beveiliging van onze klanten zeer serieus: in 2001 waren we de eerste MFP-fabrikant die het Common Criteria-certificaat ontving. Nu zijn we opnieuw de eerste die voldoet aan de nieuwe, hogere standaard. Met de inwerkingtreding van de GDPR in mei 2018 is dataveiligheid belangrijker dan ooit voor Europese bedrijven.”

De volgende toestellen van Sharp hebben het certificaat ontvangen: MX-2630N, MX-3050N, MX-3550N, MX-4050N, MX-5050N, MX-6050N, MX-3060N, MX-3560, MX-4060N, MX-3070N, MX-3570N, MX-4070N, MX-5070N, MX-6070N. Bestaande en nieuwe klanten kunnen deze optie met een firmware-update toevoegen.

Voor informatie over producten die zijn gecertificeerd door JISEC, bezoek de website van IPA, de promotie-organisatie voor informatieverwerking.

*Vanaf 14 november 2017 erkent Sharp geen HCD-PP v1.0 gebaseerde certificaten van andere evaluatielaboratoria dan IPA. De Common Criteria Certification van Sharp is gebaseerd op de evaluatie van JISEC.

--------------------------

Noot voor de pers: 
Voor vragen kunt u contact opnemen met het Nederlandse perscontact van Sharp Electronics Benelux: Hanneke van Heijster van Wisse Kommunikatie, telefoon: + 31 (0)26 443 1523 of per e-mail: hanneke.van.heijster@wisse-worldcom.nl of met Wilbert Hendriks, Sales Manager Direct Sales & Marketing Benelux bij Sharp Electronics Benelux, telefoon: +31(0)306359688 of +31(0)655873688, e-mail: wilbert.hendriks@sharp.eu.

Dit materiaal mag vrij gebruikt worden voor perspublicaties. Afdruk kosteloos, bewijsexemplaar gewenst. Zie voor meer informatie:
www.sharp.nl
www.twitter.com/Sharp_Benelux
www.linkedin.com/company/sharp-electronics-benelux-b-v-
www.youtube.com/SharpEurope

Over Sharp Information Systems 
Sharp Information Systems is een onderdeel van Sharp Electronics Europe en heeft een uitgebreid portfolio aandocumentmanagementsystemen en display-oplossingen. Sharps multifunctionele printers (MFP’s) en grote productiesystemen vormen het centrum van geïntegreerde toepassingen voor digitale transformatie. Display-oplossingen variëren van video-wallmogelijkheden en digitale informatievoorziening, tot innovatieve, interactieve touchscreens in het klaslokaal of op de bestuurskamer. De producten van Sharp ondersteunen bij het creëren, beheren, weergeven en delen van informatie. Met Sharp laat iedereen zich inspireren door technologie.

Wisse Kommunikatie - Sharp
026-4431523
Recent van SHARP Electronics Benelux  
Sharp breidt bioscoop-aanbod uit met nieuwe generatie 2K- en 4K-projectoren

Sharp zet strategische stap en bundelt Europese IT-activiteiten onder nieuwe businessunit ‘Sharp DX’

Sharp presenteert geavanceerde displays voor luchthavens en bevestigt langdurige betrokkenheid bij de luchtvaartsector

Verstreken tijd: 8 jaar en 164 dagen
SHARP Electron.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR