ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (9 jaar en 109 dagen geleden)
Bedrijf:

Duurzame energie voor datacenters en computerruimtes

Er wordt steeds meer gebruik gemaakt van elektriciteit uit natuurlijke bronnen (wind, zon en water). De mogelijkheden en de efficiency van duurzame energie nemen toe. Plenaire spreker Ad van Wijk gaat tijdens het IT Room Infra event in op waterstof. Dat biedt namelijk grote kansen voor opslag en transport van duurzame energie. Deze groene waterstof gaat gebruikt worden om het elektriciteitssysteem te balanceren en waterstof zorgt voor toepassingen in de industrie, de chemie, auto’s, bussen, trucks, treinen, boten etcetera. De spreker toont de mogelijkheden met waterstof als (nood)stroomvoorziening voor datacenters.

Binnen datacenters, computerruimtes en IT rooms wordt de beschikbare energie al beter beheerst en gemonitored. De koppeling met het (gehele) gebouw, de digitale visualisering en de verbeteringen in de koeling zorgen voor een verdere optimalisering in de technische infrastructuur van de ruimtes. Ad van Wijk bespreekt het nut van de waterstofeconomie. Op afgelegen plekken worden brandstofcellen nu al gebruikt als (nood)stroomvoorziening. Wordt dit ook de toekomstige duurzame (nood)stroomvoorziening voor datacenters?

Eric Terry van Actiflow gaat in zijn presentatie in op CFD (Computational Fluid Dynamics) simulaties. Het is een algemene wens om energieverbruik te optimaliseren. Er is tegelijkertijd een grote terughoudendheid om zomaar de luchtstroom te wijzigen door instellingen van apparatuur of vloertegels aan te passen. CFD is een methode om luchtstromen in een virtuele 3D omgeving zichtbaar te maken en onzekerheden weg te nemen. Via praktijkcases wordt getoond wat CFD precies is, wat de voor- en nadelen zijn, en wat het oplevert.

Bekijk hier het totale programma en meld u aan voor een bezoek.



Verstreken tijd: 9 jaar en 109 dagen
FHI, federatie.. contact  

(033) 465 75 07
info@fhi.nl
www.fhi.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl