ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (8 jaar en 98 dagen geleden)
Bedrijf:

Evisit als eerste event registratietool ISO 27001 gecertificeerd

‘Aanwezigheid op een evenement valt al onder privacygevoelige informatie’

De Wet bescherming persoonsgegevens (Wbp) gaat op de schop. Om nu al aan de nieuwe eisen te voldoen is het Haagse bedrijf evisit, met haar eventregistratie en- communicatietool voor de zakelijke markt, sinds 14 juli ISO 27001 gecertificeerd. Het is daarmee het eerste eventregistratie en-communicatiebedrijf dat beschikt over deze certificering.

‘evisit gelooft in de kracht van evenementen, maar erkent ook de steeds groter wordende uitdaging om mensen/doelgroepen bij elkaar te brengen,’ aldus Bart Grol, de trotse directeur van evisit. ‘Wij nemen onze rol als bewerker van bezoekersinformatie zeer serieus. Daarom hebben we deze extra stap genomen om de beveiliging van (klant)data in het registratieproces te waarborgen.’ 

Al in januari 2012 werd de General Data Protection Regulation (GDPR) door de Europese Commissie aangekondigd. In Nederland noemen we die Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG). De (Europese) toezichthouder krijgt met de komst van deze verordening tanden, met sancties die kunnen variëren van een schriftelijke waarschuwing tot boetes van maximaal €20 miljoen. 

Bart Grol: ‘Op het moment dat informatie van evenementbezoekers op straat komt te liggen, kan dit leiden tot grote boetes voor onze klanten. Met het ISO certificaat tonen we aan dat wij alle noodzakelijke maatregelen nemen en onze processen steeds verder optimaliseren om de privacygevoelige informatie maximaal te beschermen.  Met dit certificaat nemen wij alle risico’s op boetes weg voor onze klanten’. 

Eventregistratie en communicatie lijkt onschuldig, maar de aanwezigheid van een persoon op een evenement valt al onder privacygevoelige informatie. Met ISO 27001 zorgt evisit ervoor dat de beveiliging van data gewaarborgd is. 

Over evisit
evisit werd opgericht in 1997 en is gevestigd in Den Haag. Met haar twintig medewerkers levert zij high quality software en diensten en biedt zij alle facetten voor de registratie van een evenement. Door de combinatie van deze software en diensten zijn zij ervan overtuigd dat zij het leven van event managers vele malen makkelijk kunnen maken. Met persoonlijke aandacht, gaaf design, customer care voor eventmanager en genodigden en full-servicediensten onsite.

Noot voor redactie:  
Evisit is een product van Amgate B.V.
Contactpersoon: Bart Grol (Directeur Amgate B.V.)
Email: bart.grol@amgate.com
Tel: 0703065420
Geplaatst:
Verstreken tijd: 8 jaar en 98 dagen
evisit contact  

Logo evisit
  070 - 306 54 20
  www.evisit.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo HCC
Logo Rewire
Logo Schneider Electric
Logo Schneider Electric
Logo Cloudar
Logo Dell Technologies
Logo ReliaQuests
Logo Schneider Electric
Logo Kaspersky
Logo Nutanix
Logo Fujitsu Nederland
Logo Veeam Software
Logo Whizpr
Logo Veeam Software
Logo Trend Micro
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101068 persberichten
6820 bedrijfsprofielen
55 PR-bureauprofielen
15604 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu