ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (9 jaar en 29 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Daniël van den Hoven nieuwe VP Alliances & Partners bij OnGuard

Nederhorst den Berg, 26 juli 2017 OnGuard, marktleider in order to cash solutions heeft per 1 augustus Daniël van den Hoven benoemd tot Vice President Alliances & Partners. Van den Hoven gaat zich bezighouden met het optimaliseren van de huidige channel strategie. Hij gaat op zoek naar de juiste channel partners om het OnGuard-platform verder uit te breiden en de beste balans tussen de indirecte en directe sales te realiseren.

Van den Hoven heeft al meer dan 20 jaar ervaring met het indirecte verkoopkanaal. Ook voor zijn vorige werkgevers als Cisco/WebEx, Twinfield en VANAD Group zijn channel partners altijd een belangrijk onderdeel geweest voor de marketing-, sales- en support-activiteiten. Deze jarenlange ervaring heeft Van den Hoven goed kunnen benutten binnen onder andere de genoemde bedrijven. In zijn laatste functie als VP VANAD Aloha bouwde hij een succesvol indirect verkoopkanaal. 

Daniël van den Hoven over zijn functie: “Mijn missie is geslaagd wanneer de juiste mix van channel partners aan boord is en er daarmee een partner eco-systeem staat, waarmee de klanten van OnGuard oplossingen vinden die zij nodig hebben om zelf competitief te zijn. Ik kijk er naar uit om binnen OnGuard de samenwerking op te zoeken met het direct sales- en marketingteam om onze klanten en partners optimaal van dienst te kunnen zijn.”

Bert van der Zwan, CEO bij OnGuard: “OnGuard heeft als missie om organisaties veerkrachtiger te maken door het volledige order-to-cash proces uit handen te nemen. Om dit te bereiken werken wij wereldwijd samen met gecertificeerde partners. De meer dan 20 jaar ervaring die Daniël inmiddels heeft opgedaan is daarom zeer welkom binnen OnGuard. Met zijn durf en enthousiasme, gaat hij de uitdaging om het indirecte verkoopkanaal verder te brengen en een groot succes te maken.”

----------

Noot voor de redactie: Bijgevoegd een foto op hoge resolutie van Daniël van den Hoven, VP Alliances & Partners bij OnGuard


Over OnGuard
OnGuard maakt software waarmee bedrijven hun accounts receivables, van credit en collections management tot klachtenmanagement en cash allocation kunnen integreren en structureren. OnGuard maakt het gemakkelijk om kritische informatie real time te delen zodat elke betrokkene in het order-to-cash traject beschikt over dezelfde informatie. Meer dan 20 jaar kennis en ervaring gecombineerd met onovertroffen enthousiasme maakt OnGuard tot een uniek bedrijf. Gebruikers in meer dan 50 landen wereldwijd zetten OnGuard dagelijks in voor succesvol credit management en tastbare resultaten.

Meer informatie
Marcommit
Marlin Goethals
06-47049962
onguard@marcommit.nl

Recent van Onguard  
Slechts één op de vijf bedrijven weet wie verantwoordelijk is voor de DSO

Slechts 37 procent van de organisaties tevreden met creditmanagementbeleid

Betaalgedrag stagneert: slechts een op de drie bedrijven krijgt binnen dertig dagen betaald

Verstreken tijd: 9 jaar en 29 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Onguard contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl