www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (8 jaar en 32 dagen geleden)
Bedrijf:

Ruim 3 miljoen FTTH-aansluitingen in Nederland in 2021

Houten, The Netherlands, 23 June 2017 - In 2021 zullen ruim 3 miljoen Nederlandse huishoudens een glasvezelaansluiting hebben, ofwel zo'n 38 procent van het totaal. Iets meer dan de helft van de aangesloten huizen zal de verbinding ook daadwerkelijk gebruiken. Dat zijn de voornaamste vooruitzichten die Telecompaper schetst in zijn jaarlijkse FTTH rapport. In 2016 groeide het aantal homes passed met 137.000, een scherpe daling ten opzichte van de 200.000 nieuwe lijnen in 2015. Per eind 2016 bedroeg de totale Nederlandse FTTH-markt 2,65 miljoen homes passed.

Marktleider KPN heeft via dochterbedrijf Reggefiber ook in 2016 het grootste aantal nieuwe glasvezellijnen verzorgd. Dat gebeurde echter voornamelijk in de eerste helft van het jaar. In de tweede helft viel de uitrol vanuit Reggefiber min of meer stil. Voor de komende jaren verwacht Telecompaper geen significante aanwas in homes passed bij KPN. Het telecombedrijf heeft aangegeven glasvezeluitrol te minimaliseren ten faveure van upgrades van het DSL-netwerk.

De focus op uitrol van glasvezel in de buitengebieden is voor nummer twee CIF een interessante stap gebleken. Diverse lokale en regionale initiatieven staan op de lijst van CIF om te worden voorzien van een netwerk. Het bedrijf heeft echter te kennen gegeven stapsgewijs te werk te gaan, wat de komende jaren zal resulteren in gecontroleerde groei.

Tot en met 2015 waren de overige glasvezelpartijen goed voor een zeer klein deel van de toename. Vorig jaar echter namen deze partijen al een substantieel deel van de totale groei voor hun rekening. Telecompaper verwacht dat partijen als E-Fiber, Kabelnoord, Rendo en Rekam ook de komende jaren goed zijn voor een relatief nog groter deel van de groei.

Het rapport FTTH in the Netherlands 2017 bevat onder andere een analyse van de overname van de vastelijnsactiviteiten van Vodafone door T-Mobile en een aantal andere belangrijke ontwikkelingen in de Nederlandse FTTH sector. Er wordt tevens inzicht gegeven in de ontwikkelingen per provincie en er wordt gekeken naar internationale trends. Tot slot bevat het rapport beschrijvingen van de ontwikkelingen bij een aantal spelers, waaronder KPN, CIF, T-Mobile NL, E-Fiber, Kabelnoord, NLEx, Mabib, Rendo en Rekam.
Geplaatst:
Verstreken tijd: 8 jaar en 32 dagen

Bedrijfsinfo  

Logo Telecompaper
  Alejandra van de Roer
  +31 30 6349600
  alejandra@telecompaper.com
  www.telecompaper.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo Schneider Electric
Logo Databricks
Logo ilionx
Logo SAS Nederland
Logo Xerox
Logo Zebra
Logo NTT DATA
Logo Techleap.nl
Logo Red Hat
Logo Eaton
Logo Lightspeed
Logo Protime BV
Logo ManageEngine
Logo Databricks
Logo KnowBe4
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101284 persberichten
6831 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15699 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR