ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (9 jaar en 7 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Previder opent zijn meest duurzame datacenter voor publiek tijdens Nationale Datacenterdag

Hengelo, 9 juni 2017 – Previder, leverancier van cloud- en managed IT-diensten, opent op 13 juni wederom zijn deuren voor het publiek in het kader van de Nationale Datacenterdag. Belangstellenden kunnen die dag het datacenter van Previder bezichtigen dat bekend staat als een van de meest duurzame van Nederland. Zo is het dak met 5.300 m2 oppervlakte voorzien van zonnepanelen en zijn er systemen voor het hergebruik van restwarmte voor de klimaatbeheersing van panden.

De Nationale Datacenterdag is een initiatief van branchevereniging Dutch Datacenter Association (DDA). De dag is bedoeld om de belangrijke rol van datacenters voor de Nederlandse economie bij een breed publiek onder de aandacht te brengen en daarnaast presenteert de DDA op 13 juni het jaarlijkse rapport The State of the Dutch Datacenters 2017. Naast Previder openen nog meer aangesloten datacenters hun deuren voor bezoekers.

Eric Vredeveldt, commercieel directeur van Previder: “De Nationale Datacenterdag is een mooi initiatief dat de aandacht vestigt op het grote belang van de Nederlandse datacentermarkt voor de Nederlandse economie. Maar ook vinden wij het erg belangrijk om te laten zien dat duurzaamheid steeds belangrijker wordt voor datacenters en dat Previder hierbij voorop loopt.”

Programma en aanmelden
Tijdens de Nationale Datacenterdag zal Previder één van zijn twee datacenters voor bedrijven openstellen: PDC2. Dit hypermoderne datacenter maakt gebruik van de allernieuwste duurzame technologie en heeft bovendien een uiterst futuristische ontvangstruimte in het hart.

Bedrijven en overige geïnteresseerden uit de regio zijn welkom vanaf 15.00 uur. Het programma gaat om 15.30 van start met een korte presentatie, gevolgd door een rondleiding het datacenter. De middag wordt om 17.00 afgesloten met een borrel.

Vooraf aanmelden is verplicht en plaatsen zijn beperkt.

Let op! Voor een datacenterbezoek is een geldig legitimatiebewijs nodig!

Locatie
Previder PDC2
Barnsteenstraat 15
7554 TC  Hengelo

***

Over Previder
Previder levert managed IT diensten en adviseert, bouwt en beheert; van werkplek tot in de cloud. Oplossingen worden op locatie of veilig vanuit de eigen twin-datacenters in Nederland geïmplementeerd. Van daar uit worden technische infrastructuur en cloud-technologie geleverd die nodig zijn voor het betrouwbaar en schaalbaar hosten van bedrijfskritische applicaties. Previder is carrier- én cloudneutraal, waardoor meerdere technologieën direct gekoppeld kunnen worden zoals public clouds als Azure en Amazon. Naast een breed aanbod van producten en diensten staat Previder vooral voor een persoonlijke aanpak, betrokkenheid en directe lijnen. Hierdoor is het bedrijf een sterke samenwerkingspartner voor zorg, overheid, bedrijfsleven en de IT sector. Meer informatie: www.previder.nl.

Verstreken tijd: 9 jaar en 7 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Previder contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Lucid Software
Logo Palo Alto Networks
Logo Web Wings
Logo Exact
Logo Fujitsu Nederland
Logo Zscaler
Logo Trend Micro
Logo Proofpoint
Logo Amazon Web Services
Logo KnowBe4
Logo LANCOM Systems
Logo TOPdesk
Logo HeadFirst Group
Logo Milgro
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103644 persberichten
7030 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17401 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl