www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (9 jaar en 172 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

SPS ontzorgt Panasonic Biomedical Sales Europe BV met IT-beheerdiensten

Reeuwijk, 31 mei 2017 Panasonic Biomedical Sales Europe BV kiest voor SPS, specialist in IT-beheer en ontwikkelaar van IT-beheersoftware Gensys, voor de hosting en het technisch beheer van Microsoft Dynamics AX. Wereldwijd werkten de Panasonic Healthcare-vestigingen met verschillende ERP-systemen. Met de keuze voor Microsoft Dynamics AX kiest de organisatie nu voor uniformiteit en centraal inzicht, waardoor klanten optimaal bediend kunnen worden. Om op de IT-afdeling meer tijd vrij te maken voor innovatie is besloten het IT-beheer en de hosting van het nieuwe systeem onder te brengen bij SPS.

Rust op IT-afdeling
SPS monitort en beheert 24x7 de servers van Panasonic Biomedical Sales Europe BV in haar eigen datacenter in Reeuwijk. Daarnaast onderhoudt zij de VPN-netwerken en fungeren de medewerkers als derdelijns-helpdesk. Voor de samenwerking met SPS was de IT-afdeling van Panasonic Biomedical Sales Europe BV zelf verantwoordelijk voor het IT-beheer van de IT-infrastructuur. Nu SPS dit heeft overgenomen kunnen de medewerkers hun inspanningen verleggen en innovaties doorvoeren binnen de organisatie. De afdeling is hierdoor beter in staat de rol van businesspartner te vervullen.

Arjan van Toor, Manager Business Operations bij Panasonic Biomedical Sales Europe BV: “Een gecentraliseerd ERP-systeem maakt het mogelijk uniformiteit te creëren in onze service en de klant optimaal te bedienen. Dankzij de samenwerking met SPS is het aantal IT-verstoringen flink gereduceerd en heeft de IT-afdeling rust gevonden. Met SPS hebben we een team om ons heen dat kennis van zaken heeft en ons ruggensteun geeft waar nodig.”

Linda Verweij, COO van SPS: “We zijn trots dat Panasonic Biomedical Sales Europe BV ons als partner heeft gekozen voor het beheer en de hosting van haar nieuwe ERP-oplossing. De IT-omgeving van Panasonic Biomedical Sales Europe BV wordt gehost in ons eigen datacenter in Reeuwijk en dag en nacht door onze RES-Q-afdeling gemonitord en beheerd. Zo kunnen we de organisatie gericht en proactief ondersteunen en adviseren. Panasonic Biomedical Sales Europe BV is hiermee verzekerd van een stabiele IT-omgeving die een optimale klantbeleving faciliteert.”

--------

Over SPS
SPS uit Reeuwijk is leverancier en ontwikkelaar van de Gensys™ Business en IT Service Management oplossing en aanbieder van de op Gensys gebaseerde RES-Q beheerdiensten en Cloud services. SPS richt zich met name op de Managed Service Providers, Shared Service Centra en op IT-afdelingen van middelgrote tot grote organisaties die met een sterke IT-visie ondersteunend zijn aan de businessdoelstellingen. Als innovatieve IT-organisatie met beheerexpertise vanaf 1994 bij honderden gerenommeerde klanten is SPS één van de belangrijkste spelers in de BSM en ITSM markt. SPS heeft als doel om voor haar klanten een ‘oase van rust’ te creëren in de snel veranderende IT-wereld, een doorslaggevende factor voor het succes van die klanten. Meer informatie over SPS is te vinden op www.sps.nl of volg SPS op LinkedIn of Twitter via @spsholding

Meer informatie
Marcommit
Sander Kalkman
035-5822730
sps@marcommit.nl

Verstreken tijd: 9 jaar en 172 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
SPS contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo ROI Online Marketing
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Frontline Solutions
Logo BusinessCom
Logo HCC
Logo Palo Alto Networks
Logo Kraken
Logo Schneider Electric
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo VSL
Logo FRITZ!
Logo Lucid Software
Logo Vultr
Logo Proofpoint
Logo Red Hat
Logo Onguard
Logo Trend Micro
Logo Kraken
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102617 persberichten
6957 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16615 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl