www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (9 jaar en 56 dagen geleden)
Bedrijf:

LINKIT Consortium wint aanbesteding CAK

Partnership van specialisten wederom succesvol

De Meern, 23 mei 2017 - LINKIT, de kennisgedreven IT-sourcingsonderneming, bewijst wederom met haar consortiumpartners over een vast en stabiel samenwerkingsverband te beschikken én tevens flexibel en schaalbaar te zijn door het winnen van de CAK aanbesteding.

Het bijzondere aspect bij de gunning van de aanbesteding CAK is dat het samenwerkingsverband van de specialisten DiVetro, Bartosz, Motion10, Profource, Jdriven, Axis into ICT, IN2IT is uitgebreid met Opdion. Opdion is specialist op het gebied van Mulesoft en hiermee toont het consortium aan dat het samenwerkingsverband specifiek ingericht wordt naar de behoefte van de klant als gevolg van flexibiliteit en schaalbaarheid.

De aanbesteding van het CAK is opgedeeld in twee percelen, waarbij het consortium is ingehuurd als ICT-dienstverlener (Perceel 1). Perceel 1 bestaat uit de tijdelijke inhuur van ICT-personeel op basis van een inspanningsverplichting en Perceel 2 bestaat uit het doorlenen van ICT deskundigen ten behoeve van tijdelijke inhuur (brokerfunctie). De opdracht heeft een geraamde waarde van 40 miljoen euro met een looptijd van 1 jaar, met drie opties tot jaarlijks verlengen.

De samenwerking
Het samenwerkingsverband bestaat uit verschillende specialisten. LINKIT is hoofdaannemer en adviseert in systeemontwikkeling en technische beheervraagstukken. DiVetro is expert in informatieanalyse, sourcing- en regievraagstukken en projectmanagement. Bartosz is verantwoordelijk voor het testen en testmanagement. Motion10 is specialist in portaal- en integratietechnologie (BizTalk/SharePoint) en Profource in Oracle ESB-toepassingen. JDriven zorgt voor Java-developers en -architecten en Axis into ICT lost Oracle performance vraagstukken op. IN2IT is een coöperatie van bedrijven die medewerkers met autisme een kans biedt op de IT-arbeidsmarkt. De uitbreiding met Opdion, specialist op het gebied van Mulesoft, maakt deze samenwerking compleet.

Eric Holierhoek, commercieel directeur bij LINKIT: “We zijn zeer verheugd dat het CAK ons heeft geselecteerd als partner. Qua omvang en dienstverlening passen we uitstekend bij elkaar en het is leuk om te merken dat we dit goed hebben kunnen overbrengen. Het toevoegen van Opdion aan ons consortium laat zien dat we redeneren vanuit het perspectief van de klant”.

--- einde persbericht ---

OVER LINKIT
LINKIT is een kennisgedreven IT-dienstverlener gespecialiseerd in het selecteren en bemiddelen van IT-professionals. De onderneming heeft als missie het uitwisselen en verbinden van specialistische IT-kennis met bedrijven en experts. LINKIT heeft meer dan 700 IT-specialisten werkzaam bij klanten in verschillende branches. Bezoek ons op www.linkit.nl en volg ons via Twitter @LINKITGroup.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Pascal Rinck, Event/PR Manager LINKIT, telefoon: 06 24 69 49 57 of mail: pascal.rinck@linkit.nl

Verstreken tijd: 9 jaar en 56 dagen
LINKIT contact  

+31 (0)30 - 265 0 265
info@linkit.nl
www.linkit.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl