www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (9 jaar en 25 dagen geleden)
Bedrijf:

Maatwerk software bedrijf Kabisa opent 3e kantoor in Eindhoven

Maatwerk software bedrijf Kabisa opent haar derde kantoor in Eindhoven. Het kantoor is het antwoord op een toenemende vraag naar software dienstverlening en staat in de lijn van de strategie van Kabisa om verder te groeien in Nederland. Om haar ambities waar te maken en nog dichter bij de klant te staan en aantrekkelijke werkgever te zijn voor medewerkers uit de regio Noord-Brabant opent Kabisa haar 3e kantoor. Naast passie en vakmanschap voor software development heeft Kabisa veel aandacht voor haar medewerkers. Kabisa ontving onlangs de 1e prijs bij de NRC Carrière Helden award 2016/2017 en mag zich dan ook de “Aantrekkelijkste werkgever van Nederland” noemen. Onderzoeksbureau SatisAction heeft beoordeeld dat bij Kabisa een werknemer het beste zichzelf als groeidiamant kan ontwikkelen.

Het nieuwe kantoor is gevestigd aan de Mathildelaan 1 te Eindhoven. Door de moderne en natuurlijke vormgeving, straalt het kantoor openheid en frisheid uit. De inrichting van het interieur nodigt  medewerkers uit om elkaar op te zoeken. Er zijn open werkplekken, verschillende overlegruimtes en faciliteiten die flexibel werken mogelijk maken.

Over Kabisa

Kabisa’s specialiteit is het ontwikkelen en beheren van bedrijfskritische webapplicaties, zowel voor desktop als mobiel. Kabisa heeft diepgaande kennis van- en ervaring met het opzetten en implementeren van complexe integratieconcepten. Hierbij wordt gebruik gemaakt van de beste technologieën en methodieken.

Kabisa is landelijk actief en is tevens gevestigd in Weert (Hoofdkantoor) en Amsterdam.

Voor meer informatie over Kabisa, neem een kijkje op www.kabisa.nl of neem telefonisch contact op met het kantoor via 0495 430798.

Verstreken tijd: 9 jaar en 25 dagen
Kabisa contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu