www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (9 jaar geleden)
Bedrijf:

Bijna 350 nieuwe gevaarlijke Android apps per uur

G DATA’s beveiligingsexperts waarschuwen voor toenemend dreigingsniveau voor Android

Ongeveer 72% van alle smartphones ter wereld draaien op een Android-besturingssysteem (bron: Statcounter). In het eerste kwartaal van 2017 hebben de experts van G DATA meer dan 750.000 nieuwe kwaadaardige apps voor Android ontdekt. Dit toont de toenemende dreiging voor deze besturingssystemen. De gevaren zijn het grootst bij apparaten waarop niet de Android-versie van Google zelf geïnstalleerd staat, maar de versie van de fabrikant van de telefoon. Updates van Android lopen bij die toestellen vertraging op, of worden geheel overgeslagen. De nieuwe malwarestatistieken van het eerste kwartaal van 2017 en een evaluatie van de huidige situatie zijn te vinden in het G DATA SecurityBlog.

“Verschillende online activiteiten, zoals online bankieren en shoppen worden heel veel met smartphones en tablets gedaan,” vertelt Eddy Willems, Security Evangelist van G DATA. “Maar het bedreigingsniveau stijgt. Het trage doorgeven van Android-updates door smartphone- en tabletfabrikanten speelt hier een belangrijke rol in.”

Meer dan 750.000 nieuwe samples Android-malware
De experts van G DATA telden 3.246.286 nieuwe kwaadaardige apps in heel 2016. Dit aantal lag fors hoger dan dat van 2015 (2.333.777 stuks). Voor 2017 verwachten de analisten opnieuw een nieuw record. In het eerste kwartaal alleen al ontdekte men 750.000 nieuwe malware-apps. Voor heel 2017 verwachten de experts een totaal van 3.500.000 nieuwe samples.

Beveiligingsissues voor gebruikers
Het onduidelijke updatebeleid van veel fabrikanten van Android-apparaten veroorzaakt een onnodig risico voor gebruikers. Smartphones en tablets spelen een belangrijke rol in het dagelijks leven van zowel zakelijke gebruikers als consumenten. Of het nu gaat om shoppen, online bankieren, of het verwerken van e-mails, het besturingssysteem dient altijd up-to-date te zijn. Een bekend beveiligingslek dat nog niet is gepatcht geeft aanvallers de kans om grote schade aan te richten. Maar voor de meeste merken smartphones en tablets geldt dat updates altijd op zich laten wachten, omdat fabrikanten hebben gekozen voor een ‘eigen’ versie van Android en meer tijd nodig hebben om patches daaraan aan te passen. In sommige gevallen worden bepaalde patches zelfs helemaal niet naar de gebruiker gestuurd.

Meer informatie over de gevaren voor Android leest u hier: https://blog.gdatasoftware.com/2017/04/29712-8-400-new-android-malware-samples-every-day

Over G DATA
IT-beveiliging is in Duitsland uitgevonden: G DATA Software AG wordt gezien als de uitvinder van antivirus. Bijna 30 jaar geleden ontwikkelde het bedrijf, dat in 1985 in Bochum werd opgericht, het eerste programma dat de strijd aanbond met computervirussen. Tegenwoordig is G DATA één van ’s werelds leidende leveranciers van IT-beveiligingsoplossingen.

Testresultaten bewijzen dat “Made In Germany” IT-beveiliging internetgebruikers de best mogelijke bescherming biedt. Consumentenbonden over de hele wereld testen sinds 2005 internet security-oplossingen. G DATA won negen van de testen van de Nederlandse Consumentenbond. Ook internationaal werden vele overwinningen behaald, waaronder in Australië, België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Oostenrijk, Spanje en de Verenigde Staten.

Het productportfolio bevat beveiligingsoplossingen voor consumenten, kleine zelfstandigen, het MKB en grote ondernemingen. G DATA’s beveiligingsoplossingen zijn wereldwijd verkrijgbaar in meer dan 90 landen.

Meer informatie over G DATA en zijn oplossingen is te vinden via www.gdata.nl en www.gdata.be.

Verstreken tijd: 9 jaar
G Data Securit.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl