www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (9 jaar en 77 dagen geleden)
Bedrijf:

ICT bedrijf Datacon neemt QIOS over

Integratiespecialist vergroot aandeel in de non-profit sector

Tilburg, 11 april 2017 – Datacon, leverancier van applicatie integratie oplossingen, heeft het Tilburgse QIOS overgenomen. QIOS levert automatiseringsoplossingen voor (semi)overheden. Redenen voor de overname zijn het versterken van de positie van Datacon in de overheidsmarkt en ondersteuning van haar groeidoelstellingen. Het personeelsbestand van Datacon neemt na de overname toe tot ruim 60 medewerkers, welke allen zijn gevestigd in haar duurzame kantoor “Nwe FAXX” in het Tilburgse Veemarktkwartier.

Door de digitale transformatie van bedrijfsleven en overheid neemt de vraag naar de diensten van Datacon sterk toe. Reden voor Datacon om naast autonome groei ook een acquisitiestrategie te hanteren. Bij de zoektocht naar geschikte overnamekandidaten kwam Datacon bij QIOS uit. “Met de overname van QIOS breiden we onze ICT domeinkennis van de non-profit sector aanzienlijk uit”, aldus Meindert van Duijvenbode, algemeen directeur van Datacon. “Daarnaast wordt ons team uitgebreid met ervaren collega’s waarmee we beter in staat zijn om aan de marktvraag kunnen voldoen”.
 
Vervijfvoudiging
Het vergroten van kennis en capaciteit betekent volgens Van Duijvenbode niet alleen een impuls voor de continuïteit, maar helpt Datacon met name bij het realiseren van haar groeiambities. “De totale markt van applicatie integratie zal volgens Deloitte de komende jaren vervijfvoudigen, namelijk van 2 miljard dollar nu, naar ruim 10 miljard dollar in 2021. Als we aan een dergelijke stijging van vraag willen voldoen zijn acquisities eerder noodzaak dan een optie”.   
 
Volledige overname
QIOS zal op korte termijn volledig opgaan in de Datacon organisatie. De naam QIOS zal hierdoor binnen enkele weken verdwijnen. 

--------------------------------------------------------------------- 

Datacon BV is een leverancier van hoogwaardige applicatie integratie oplossingen. Opdrachtgevers van Datacon zijn onder andere CAK, Gemeente Nijmegen, Delta, KPN, Grandvision en BKR. Bij Datacon zijn circa 60 mensen werkzaam. Meer informatie is beschikbaar op www.datacon.nl 
 
QIOS is een leverancier van proces ondersteunende software voor de non-profit sector. Opdrachtgevers zijn onder andere verschillende opleidingsfondsen en de gemeente Amsterdam. Bij QIOS zijn 6 mensen werkzaam. Meer informatie is beschikbaar op www.qios.nl.


Noot voor de redactie:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Meindert van Duijvenbode, algemeen directeur Datacon. Telefoonnummer 013-5800983, e-mail: mvd@datacon.nl.

Verstreken tijd: 9 jaar en 77 dagen
Datacon BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl