ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (8 jaar en 39 dagen geleden)
Bedrijf:

Teleperformance tweemaal genomineerd voor Customer First Partnership Award

Zoetermeer, 15 maart 2017 – Teleperformance, wereldwijd marktleider in outsourcing van multichannel klantcontact, heeft twee nominaties in de wacht gesleept voor de Customer First Awards. Beide nominaties vallen in de categorie ‘partnership award’, waarin de samenwerking tussen twee organisaties centraal staat.

Teleperformance, dat in Nederland 29 opdrachtgevers bedient, heeft bij het indienen van de klantcases specifiek gekozen voor het belichten van de samenwerking met opdrachtgevers, zo licht Norbert van Liemt, CEO Teleperformance Benelux en Suriname toe. “Samenwerking in outsourcingconstructies omvat veel meer dan een goed contract. Zaken als culturele fit, openheid en wederzijds vertrouwen zijn bepalend voor het succes. Omdat we er van overtuigd zijn dat deze facetten in veel outsoucingdeals onderbelicht blijven, willen we onze ervaring en inzichten op dit vlak graag delen.”

Hans Reuver, CCO Teleperformance Benelux en Suriname: “De culturele fit tussen klant en dienstverlener kan je aan het begin vaststellen, maar voor het opbouwen van wederzijds vertrouwen moet en kan je echt de tijd nemen. Als de relatie na enige tijd goed in elkaar zit, ontstaat er een basis die ruimte biedt voor het nemen van intelligente risico’s en het samen uitvoeren van innovatieve experimenten. In een goede relatie is dus ook ruimte voor falen, voor conflict en voor samen leren. Dat is cruciaal in deze snel veranderende wereld.”

Voorafgaand aan haar oordeel legt een delegatie van de Customer First Partnership Awards-jury (bestaand uit Agaath van Til, Erwin Hemmen en onder leiding van voorzitter Gerda Verkerk) nog site visits af op 21 maart.

De vakprijzen van de Customer First Awards worden op 20 april uitgereikt in vier categorieën: HR, Strategy, Technology en Partnership. De Partnership Award wordt toegekend aan de beste case op het gebied van samenwerking tussen twee of meer partijen in een contactcenterorganisatie. Daarbij moet de samenwerking zichtbaar tot meer leiden dan de som der delen. De winnende partners versterken elkaars inzet op het terrein van klantcontact en blinken uit rondom een outsource-, insource- of co-sourcetraject, aldus de organisatie.

Tijdens het CustomerFirst Gala worden ook de winnaars van het Klantvriendelijkste Bedrijf van Nederland en de Plantronics Team Trophy bekend gemaakt.

Contact
Marketing & Sales
Patricia van Bergeijk
Tel: 0649251661
patricia.vanbergeijk@teleperformance.com
Tags  
Geplaatst:
Verstreken tijd: 8 jaar en 39 dagen
Teleperformanc.. contact  

Logo Teleperformance

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo SureSync
Logo Ictivity
Logo Conclusion
Logo Only creative entrepreneurs
Logo ManageEngine
Logo Xebia
Logo EPAM Systems
Logo HubSpot
Logo PA Consulting
Logo Eaton
Logo IG&H
Logo Vertiv
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101046 persberichten
6819 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15589 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR