www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (9 jaar en 96 dagen geleden)
Bedrijf:

Icecat-beursgang geslaagd en handel van start bij NPEX

DEZE MEDEDELING VORMT GEEN AANBIEDING VAN EFFECTEN IN DE VERENIGDE STATEN OF IN ENIGE ANDERE JURISDICTIE.

Amsterdam, 2 maart, 2017: Vandaag gaat de handel van start in certificaten Icecat bij MKB-beurs NPEX. De inschrijving is succesvol afgesloten op 10 februari en op 17 februari zijn alle certificaten van aandelen waarop is ingeschreven toegewezen aan de respectievelijke beleggers via NPEX.
Beleggers hebben zich ingeschreven voor ruim € 4,4 miljoen aan certificaten van €10 per stuk, wat ruim boven de drempel van € 2,5 million uitkomt.

“De beursgang is een success”, Aldus Icecat ceo Martijn Hoogeveen. “We gebruiken de opbrengst om versneld te investeren in systemen, diensten en de business van Icecat. De beursgang heeft niet alleen Icecats zichtbaarheid in de zaken- en financiële gemeenschap verbeterd, maar motiveert het Icecat-team om tot het uiterste te gaan om de productinformatie-management-business van Icecat wereldwijd uit te bouwen.”



Over Icecat NV
Icecat, dat op 3 november haar beursgang aankondigde, is een winstgevende en snelgroeiende, online uitgever of syndicator van productinformatie ten behoeve van met name de ecommerce-markt. Icecat werkt mondiaal voor zo’n 50,000 webshops zoals Amazon, Wehkamp, BOL en zo’n 300 merken, waaronder Philips, TomTom, HP, DELL en L’Oréal.

Icecat omvat momenteel de dochtermaatschappijen Icecat LLC (Icecat Ukraine) en Icecat Content Sourcing OÜ (Icecat Estonia) en de participatie Hatch B.V. Icecat Ukraine en Icecat Estonia zijn verantwoordelijk voor de inhuur van editor- en software developer-capaciteit. Hatch (voorheen Iceleads BV) levert slimme “Koop Nu”-knoppen die ervoor zorgen dat de websites van fabrikanten meetbare verkopen genereren via hun online resellers. Icecat NV rond haar acquisitie van Iceshop BV, specialist in ecommerce-integraties, momenteel af.

Meer informatie:
- Icecat NV: Martijn Hoogeveen, martijn.hoogeveen@icecat.com, +31654256476

Verstreken tijd: 9 jaar en 96 dagen
Icecat NV contact  

+31 (0)30-7114700
icecat.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103678 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17420 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR