www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (9 jaar en 96 dagen geleden)
Bedrijf:

Cyberaanvallen schadelijk voor omzet mkb'ers

Het uitstelgedrag van mkb'ers als het gaat om cloudservices en online systeembeheer kan ernstige gevolgen hebben voor hun omzet en productiviteit. Ze lopen onnodig risico door verouderde software, zwakke firewalls en DDoS-aanvallen.

Uit het Nationaal Ondernemers Onderzoek 2016 blijkt dat 60% van de Nederlandse ondernemers vasthoudt aan lokale servers in eigen beheer, terwijl het Nationaal Cyber Security Centrum (NCSC) in het rapport Cybersecuritybeeld Nederland 2016 meldt dat virussen, zoals ransomware en malware, in 2017 een groeiend probleem zullen vormen.

De kosten van een datalek bedragen gemiddeld Euro 182 per record. Het gaat hier niet over de totale kosten per datalek maar over de kosten per record bij een datalek. Ter verduidelijking: bij een incident waarbij vijftig persoonsgegevens op de digitale straat liggen, kunnen de kosten oplopen tot Euro 9.000. Bovendien dienen organisaties sinds 1 januari 2016 een datalek te melden bij de Autoriteit Persoonsgegevens, met als risico dat ze afhankelijk van de ernst een bestuurlijke boete kunnen krijgen van maximaal Euro 820.000.

Een aantal belangrijke risico's van lokale opslag in eigen beheer:

Datakaping
Ransomware en malware wordt vaak meegestuurd met bestanden die gebruikmaken van lekken in verouderde software. Belangrijk dus dat de software binnen het bedrijf up-to-date is zodat veiligheidslekken op tijd zijn gedicht.
Een legale licentie op een Office 365-pakket bevat de meeste software die een mkb'er nodig heeft en wordt automatisch up-to-date gehouden.

Open achterdeur
Lokale bedrijfsservers waarop ingelogd kan worden via een IP-adres zijn van nature kwetsbaar. Ze kunnen overgenomen worden door vijandige software. Mkb'ers die hun firewall niet goed op orde hebben, lopen het risico dat hun data lekt.

De overstap naar de cloud brengt grote voordelen met zich mee. Met cloudopslag staan alle bedrijfsbestanden op een veilig beheerde dataserver. Deze data is altijd en overal bereikbaar. Dankzij dagelijkse back-ups in een extern datacentrum raken belangrijke gegevens nooit verloren. De virtuele servers zijn uit te breiden naar meer capaciteit wanneer een bedrijf groeit.

DDoS-druk
Bij DDoS-aanvallen op een server in eigen beheer moet je een gespecialiseerde IT-afdeling hebben om deze te kunnen oplossen. Bij cloudoplossingen en systeembeheer online weet de provider als eerste waar een storing zich bevindt door actieve bewaking op de verbindingen en de systemen. Zij zien aan de performance metrics direct dat er iets aan de hand is.

Tom Martin van Helden Van Nu zegt: "Het is voor mkb'ers slimmer om de aanvallen niet zelf tegen te willen gaan. Door systeembeheer uit handen te geven en te kiezen voor een online oplossing voorkomen ze het mislopen van een security update en hebben ze altijd het beste pakket wat aansluit op hun wensen. Zo kan de mkb'er zich bezighouden met zijn of haar passie, ondernemen."

Verstreken tijd: 9 jaar en 96 dagen
Helden Van Nu contact  

Tom Martin
088 – 40 88 400
tom.martin@heldenvan.nu
www.heldenvan.nu

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl