www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (9 jaar en 103 dagen geleden)
Bedrijf:

Qhuba benoemt Eric Nijman tot partner van de e-business practice

Utrecht, 31 januari 2017– Qhuba, specialist in strategie-executie en digitale transformatie, heeft Eric Nijman aangetrokken om de practice rond e-business te gaan leiden. Nijman heeft twintig jaar ervaring in dit vakgebied. Hij vervulde bij diverse bedrijven de rol van e-commerce directeur. Hij bekijkt innovatie altijd door de bril van de klant: hoe kunnen we klanten beter bedienen gebruikmakende van nieuwe technologie?

Over zijn keuze voor Qhuba zegt hij: “Ik ben een bouwer. Ik heb de afgelopen jaren veel e-commerce omgevingen opgezet en gekoppeld. Bij Qhuba ligt de uitdaging in eerste instantie in het bouwen van een team dat onze klanten kan helpen excelleren in alle deelgebieden van e-commerce.” Het aantal deelgebieden dat het e-business Competence Center afdekt is groot: van content marketing tot customer service en van SEO tot fulfilment. “Wij kunnen niet alleen e-business omgevingen ontwerpen en implementeren, maar fungeren ook als vraagbaak voor bedrijven als het bijvoorbeeld gaat om adoptie van nieuwe technologie om klanten beter te bedienen of de integratie van diverse kanalen.”

Nijman voelt zich prettig bij de cultuur van Qhuba. “Het is een data driven organisatie die vrijwel alle projecten agile aanpakt: in kleine stappen zichtbare successen boeken. Het is bovendien een lerende organisatie die sterk gericht is op continuous improvement. Je mag hier fouten maken. Dat wakkert innovatie aan.”

Qhuba directeur Wouter Hasekamp is blij met de komst van Nijman: “Qhuba heeft weliswaar veel e-commerce projecten gedaan, maar vaak als onderdeel van ofwel een bredere digitale transformatie of juist aangevlogen vanuit een heel specifiek onderdeel, zoals bijvoorbeeld het digitaliseren van productinformatie. De expertise van Eric is om e-commerce te bekijken door de bril van de klant: hoe kunnen we zijn wensen nog beter inventariseren? Hoe kunnen we nog gerichter en sneller reageren op zijn behoeften? Het gaat dan altijd om de integratie van verschillende onderdelen, zoals een e-commerce platform, online marketing, social en mobile commerce, webanalytics et cetera. Daar ligt zijn grote kracht. We zijn daarom blij dat hij voor Qhuba heeft gekozen. Zowel onze klanten als onze medewerkers zullen profiteren van zijn kennis en ervaring.”

Eric Nijman
Eric Nijman

Over Qhuba – the digital transformation company
Qhuba is specialist in strategie-executie en digitale transformatie. Strategie en technologie zijn sterker dan ooit met elkaar verbonden, maar de meeste organisaties zijn daar nog niet op ingericht. Qhuba helpt bij alle vraagstukken die aan deze transformatie raken, zowel de bestuurlijke, de technologische als de veranderkundige. Qhuba kan klanten bij een digitale transformatie van A tot Z begeleiden; van de enterprise architectuur die hoort bij strategische keuzes tot en met de invulling op applicatie- en dataniveau. En van de technologische kant van dit vraagstuk tot en met de veranderkundige kant: hoe krijg ik de mensen in mijn organisatie mee? Qhuba treedt op als sparringpartner in digitale strategievraagstukken en kan vervolgens ook de juiste professionals leveren voor de uitvoering van digitaliseringsprojecten. Meer informatie: www.qhuba.com

Meer informatie voor de pers:
Qhuba
Wouter Hasekamp
T 06 46338864
E Wouter.hasekamp@qhuba.com

Contact Media
Maartje van Oeveren
T 06-43440042
E Maartje@contactmedia.nl

Verstreken tijd: 9 jaar en 103 dagen
Qhuba contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl