Negen maart 2017
Meer dan tweehonderd komen op negen maart in Amsterdam in de OBA hun collega’s en vakgenoten tegen. Om te luisteren naar bekende namen uit binnen- en buitenland met verhalen en cases uit hun beroepspraktijk.
Hoe weet je of dit bericht geen fake is? En of die hele VOGIN-IP-lezing wellicht een hoax is? VOGIN leert IP-ers al bijna veertig jaar om beter te zoeken en te vinden en die geletterdheid is niet alleen maar digitaal.
Voor de vijfde lezing op negen maart 2017 staan op het programma: de zoektechnieken van Bellingcat, Karen Blakeman over
business information on internet, Srijan Kumar
Disinformation on the Web en Henk van Ess met
zoeken in sociale media. Workshops o.a. over
Informatie vindbaar met metadata, Wat is er nog meer op het Internet dan alleen het World Wide Web en
Hoe je moet bloggen en vloggen en hoe je het aan je organisatie leert.
De dag wordt georganiseerd in samenwerking het vakblad InformatieProfessional, Hatch, Ebsco LM Information, Lexis Nexis, KNVI, GO opleidingen
Voor meer informatie:
https://vogin-ip-lezing.net/
https://www.facebook.com/voginip
Inschrijven kan nog steeds:
https://vogin-ip-lezing.net/aanmelden-2017/