www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (8 jaar en 152 dagen geleden)
Bedrijf:

Insight maakt werken met SharePoint eenvoudiger

Samenwerking met Zwitsers MondayCoffee laat klanten het beste uit SharePoint halen

Amsterdam, 22 december 2016 – Veel organisaties vinden het lastig om het samenwerkingsgereedschap SharePoint van Microsoft goed in te richten. Daarom is Insight een overeenkomst aangegaan met het Zwitserse softwarebedrijf MondayCoffee dat CoffeeNet heeft ontwikkeld. “Wij willen onze klanten de beste producten bieden; CoffeeNet is een elegante en eenvoudige manier om een SharePoint-portaal verder in te richten. Onze ervaring leert dat SharePoint vaak alleen ingezet wordt als een Document Management Systeem (DMS) of Content Management Systeem (CMS). Dat is zonde, want het biedt voor bedrijven juist toegevoegde waarde als tool om zowel intern als extern informatie te delen, samen te werken en interactie te onderhouden,” zegt Tom Hulscher, Manager Solution Sales bij Insight.

MondayCoffee is een Microsoft Gold certified partner en al actief sinds 2000. Zij richt zich vooral op verbetering van de interface van Microsoft SharePoint, Dynamics CRM, Azure, Skype for Business en alle Office 365 apps. “Ze hebben een schil gebouwd rond Office 365”, legt Hulscher uit. Het is mogelijk om zelf workflows te programmeren, om documenten te delen en te beheren, en om met collega’s en externen zo effectief en efficiënt mogelijk samen te werken. “Het werkt bijna out-of-the-box. Erg intuïtief. Die eenvoud zorgt ervoor dat gebruikers het meeste uit het platform kunnen halen. Nu wordt het samenwerkingsplatform van Microsoft vaak nog niet ten volle benut, omdat mensen het lastig vinden ermee te werken. Met het toevoegen van MondayCoffee als gebruiksvriendelijke oplossing aan onze Insight Services, zijn wij in staat onze klanten echt verder helpen en optimaal gebruik te maken van hun investering”

Volgens Hulscher maakt de tool het ook eenvoudig om vanuit SharePoint een verbinding te leggen met gegevens uit andere softwarepakketten, bijvoorbeeld een ERP-toepassing. “Door CoffeeNet te gebruiken, is er geen programmeerwerk meer nodig bij de implementatie van SharePoint. Het is een kwestie van configureren. De medewerkers kunnen gewoon doorgaan met SharePoint; zij blijven hun vertrouwde interface zien, terwijl aan de achterkant het programma steeds rijker en wordt.” De ervaringen met het product blijken in Zwitserland, Duitsland en Oostenrijk positief. “Daarom willen wij dit onze klanten ook aanbieden. Overigens gebruiken we het nu ook binnen onze eigen organisatie. En per 1 december hebben wij een business consultant aangenomen die van de hoed en de rand weet als het om MondayCoffee-oplossingen gaat.”

Het product kent twee smaken: EspressoNet 365 voor het midden- en kleinbedrijf, en CoffeeNet 365 voor de grote organisaties. Het verschil is onder meer dat de corporate-versie beschikt over een intelligente zoekmachine om snel documenten te vinden, en een oplossing biedt voor uitgebreid documentbeheer. Beide smaken kunnen voor zowel on-premise als cloud-toepassingen worden geconfigureerd. In Nederland heeft Insight de samenwerking officieel gelanceerd tijdens de TechShow 2016 in Amsterdam.
Geplaatst:
Verstreken tijd: 8 jaar en 152 dagen

Bedrijfsinfo  

Logo Insight
  +31 (0)20 355 16 62
  nl.insight.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo Kraken
Logo Proofpoint
Logo GXO
Logo Red Hat
Logo Pegasystems
Logo Dell Technologies
Logo Techleap.nl
Logo Dell Technologies
Logo HCC
Logo Conclusion
Logo PIDZ
Logo Schneider Electric
Logo Databricks
Logo ilionx
Logo SAS Nederland
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101295 persberichten
6831 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15705 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR