ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (9 jaar en 124 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Xerox sleept Innovation Award in de wacht

Inzet van data grootste innovatiekracht

Breukelen, 19 december 2016 – Xerox heeft tijdens het Customer Experience event Interactions Benelux 2016 de Innovation Award van Interactive Intelligence (Genesys) in ontvangst mogen nemen. Xerox heeft de award in de wacht gesleept dankzij de inzet van Customer Interaction Center (CIC) technologieën voor vernieuwende projecten in het contactcenter.

CIC-innovatie
Xerox heeft de titel te danken aan de slimme inzet van data voor een bekende autoleverancier. Met behulp van Internet-of-Things heeft Xerox de dashboards van auto’s gekoppeld aan het contactcenter. Meldingen vanuit het dashboard worden direct doorgestuurd naar het contactcenter. Customer agents zijn hierdoor in staat proactief contact op te nemen met de eigenaar van de auto om bijvoorbeeld een afspraak te plannen bij de dealer voor een onderhoudsbeurt. Daarnaast kan de eigenaar gewezen worden op versleten banden, een te laag oliepeil, enzovoorts. Hiermee wordt niet alleen een optimale klantbeleving gerealiseerd, maar wordt het ook eenvoudiger om preventief onderhoud te verrichten om ongemakken te voorkomen.

Dit is het tweede jaar op rij dat Xerox een award in de wacht sleept. Vorig jaar nam Xerox de Partnership Award in ontvangst voor haar bijdrage aan een innovatieve applicatie voor de Apple Watch. Samen met KPN als provider en Interactive Intelligence heeft Xerox een applicatie ontwikkeld die real time managementinformatie weergeeft. Hiermee kunnen teamleiders significant meer de vloer op om hun customer care agents te coachen en zijn opdrachtgevers en managers met één blik op hun pols op de hoogte van alle belangrijke managementinformatie.

Wiljan van Werkhoven, Account Director van KPN en partner van zowel Interactive Intelligence als Xerox: “De technologie van CIC, de business van Xerox en de kennis en ervaring van KPN zijn een mooie combinatie. Dat blijkt maar weer uit deze mooie award. Het onderstreept dat gezamenlijk innoveren leidt tot de mooiste en beste oplossingen.”

Leon NM van Adrichem, VP CallCenter Technology Europe & APAC bij Xerox Customer Care Services nam de award in ontvangst: “Het is mooi als de ambitie en het vermogen om te innoveren gedeeld worden door alle betrokken partijen. Onze vragen en ideeën vanuit de business worden door KPN en Interactive Intelligence razendsnel opgepakt en uitgevoerd. Voor ons als facilitaire onderneming is vooruitkijken en vooruitlopen op de wensen van onze interne en externe klanten van levensbelang. Het is mooi dat onze inspanningen nu beloond worden met deze award.”

Interactions Benelux 2016
De Interactions Benelux 2016 was de lustrumeditie van het klanten- en partnerevent van Interactive Intelligence. Vanaf 1 december is de acquisitie van Interactive Intelligence door Genesys afgerond en is de gezamenlijke organisatie marktleider in omnichannel customer experience oplossingen.


-xxx-


Over Xerox
Xerox helpt bij de verandering van de manier waarop wij werken. Met de expertise in imaging, bedrijfsprocessen, analytics, automatisering en kennis van wat gebruikers willen, verbetert Xerox de workflow en wordt productiviteit, efficiëntie en personalisering versterkt. De medewerkers creëren in 180 landen betekenisvolle innovaties en bieden business process dienstverlening, printapparatuur, software en oplossingen die het verschil maken voor Xerox-klanten en hun klanten. Op 29 januari heeft Xerox een splitsing aangekondigd. De organisatie wordt opgedeeld in twee onafhankelijke, beursgenoteerde ondernemingen, een business proces outsourcing bedrijf en een document technology bedrijf. Xerox verwacht de separatie eind 2016 te voltooien. Vind meer informatie over Xerox Nederland op www.xerox.nl.

Xerox® en Xerox zijn handelsmerken van Xerox Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen. Prijzen, kenmerken, specificaties, mogelijkheden, vormgeving en beschikbaarheid van Xerox producten en diensten kunnen worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving.

-------------------------------------------------
Bijschrift bij afbeelding: In de bijlage vindt u een foto op hoge resolutie van de Award winnaars. V. l.n.r. Miro Grulovic (KPN, namens IKEA), Rogier Bosch (Dealer Direct), Leon van Adrichem (Xerox Services), Henk-Jan Koerts en Peter Kegel (a.s.r.)



Noot voor de redactie, niet voor publicatie.

Voor meer informatie, kijk op www.xerox.nl, of neem contact op met:
Xerox (Nederland) B.V. 
Voor algemene vragen: +31 (0)346 255255 informatie@xerox.com en voor perszaken:
Patty de Jong, +31 (0)346 255770, patty.dejong@xerox.com
  
Marcommit (voor Xerox)
Jill Faro of Rosalie Hage +31 (0)35 5822730, xerox@marcommit.nl
Recent van Xerox  
Hollandridderkerk vernieuwt productieomgeving met twee Xerox® Iridesse®-systemen

Xerox breidt geïntegreerde marktbenadering uit met breder A3-portfolio na overname Lexmark

Nieuwe wereldwijde go-to-marketstructuur moet groei en marktleiderschap van Xerox in Print versnellen

Verstreken tijd: 9 jaar en 124 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Xerox contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
Logo Unit4
Logo We talk SEO B.V.
Logo SAS Nederland
Logo Geotab
Logo Veeam Software
Logo Palo Alto Networks
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103389 persberichten
7013 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17248 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu