www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (24 jaar en 52 dagen geleden)
Bedrijf:

Op grond van de huidige onzekerheid in de financiële markten, maakt Simac Techniek NV vooruitlopend op de publicatie van de halfjaarcijfers op 4 september 2002 het volgende bekend.

Simac is actief in systeemintegratie en dienstverlening in de ICT (Informatie en Communicatie Technologie) en de IE&A (Industriële Elektronica en Automatisering). Geografisch concentreert Simac zich op de Benelux met een voorzichtige uitbouw in West en Centraal Europa. Via participaties worden nieuwe activiteiten opgestart en nieuwe technologieën verkend.

Op grond van de huidige onzekerheid in de financiële markten, maakt Simac Techniek NV vooruitlopend op de publicatie van de halfjaarcijfers op 4 september 2002 het volgende bekend.

Ondanks de moeilijke marktomstandigheden heeft Simac Techniek het eerste halfjaar van 2002 afgesloten met een licht positieve cash-flow bij de kernactiviteiten (systeemintegratie en dienstverlening op het gebied van ICT en Industriële Elektronica & Automatisering). De in 2001 ingezette reorganisatie is conform plan en binnen de getroffen voorzieningen verlopen. Omdat de ICT-markt begin 2002 verder is teruggevallen en er nog geen reële verbetering in zicht is, zijn inmiddels beperkte nieuwe reorganisaties ingezet. Het betreft een reductie van in totaal circa 60 medewerkers in Nederland en België. Dit kan gerealiseerd worden binnen de ultimo 2001 getroffen voorzieningen.

Allied Data Technologies (DSL-technologie) lijdt momenteel door de internationale situatie in de telecommunicatie-markt nog steeds verlies. Mede hierdoor zal na aftrek van goodwill-afschrijving en rentekosten het netto resultaat van geheel Simac Techniek NV over het eerste halfjaar 2002 uitkomen op een beperkt verlies van ongeveer € 4 miljoen (eerste halfjaar 2001: -/- € 13 miljoen). De cash-flow bij dit resultaat bedraagt euro -/- 0,7 miljoen. De omzet over het eerste halfjaar 2002 zal naar verwachting op
€ 94 miljoen uitkomen (eerste halfjaar 2001: € 110 miljoen). Voor het tweede halfjaar 2002 wordt thans rekening gehouden met een gelijk tot licht verbeterd resultaat ten opzichte van het eerste halfjaar 2002.

Begin 2002 is de liquiditeit van Simac sterk verbeterd door de verkoop van het aandeel in Barconet. De huidige liquiditeitspositie is voldoende om in de behoefte van het tweede halfjaar 2002 te voorzien, tenzij de marktomstandigheden verder verslechteren. Het eigen vermogen van Simac zal naar verwachting op termijn versterking behoeven. Momenteel worden hiervoor de alternatieven uitgewerkt, zodat in het vierde kwartaal 2002 of het eerste kwartaal 2003 de juiste maatregelen getroffen kunnen worden.


Verstreken tijd: 24 jaar en 52 dagen
Simac Techniek.. contact  

+31 (0) 40 258 29 44
info@simac.nl
www.simac.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu