ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (9 jaar en 150 dagen geleden)
Bedrijf:

Relay42 in Red Herring 100 Global

Amsterdam, 24 november 2016 – Red Herring heeft de Top 100 Global lijst bekendgemaakt. Hierin staan de honderd meest innovatieve bedrijven uit Noord-Amerika, Europa en Azië. Datamanagementspecialist Relay42 is de enige Nederlandse partij met een plek in die lijst.

De Red Herring Top 100 Global lijst is een kwalificatie voor veelbelovende bedrijven en ondernemers. De redacteuren van Red Herring waren de eersten die door hadden dat bedrijven als Facebook, Twitter, Google, Yahoo, Skype, Salesforce.com, Youtube en eBay de manier van werken en leven veranderden. Alex Vieux, uitgever en CEO van Red Herring zegt: “Relay42 belichaamt de visie, drive en innovatie van een succesvol bedrijf en kan trots zijn op deze prestatie.’

Relay42 biedt een Data Management Platform (DMP) waarmee klanten met behulp van gecentraliseerde data marketingboodschappen in realtime, en door middel van beacons ook ter plekke, automatisch kunnen personaliseren en activeren via alle mogelijke kanalen; van banners en emails tot smartwatches. Relay42 wordt onder andere gebruikt door bedrijven als KLM, Ziggo, Thomas Cook, Centraal Beheer Achmea en Nuon. Tomas Salfischberger, medeoprichter en CEO van Relay42 over de plek op de lijst: ‘In april waren we nog met acht Nederlandse kanshebbers en nu zijn wij uiteindelijk de enige ‘Dutchies’ op de wereldwijde lijst. Het was een spannend traject, met een eervolle uitkomst. Dankzij ons team van slimme en enthousiaste mensen en de nauwe samenwerking met onze klanten kunnen we continu vernieuwen en bedrijven helpen bij hun digitale transformatie.’   

De bedrijven zijn beoordeeld op zowel kwantitatieve als kwalitatieve criteria, waaronder financiële resultaten, technologische innovatie, kwaliteit van het management, overall business strategie en marktpenetratie. Daarnaast werd er gekeken naar het trackrecord en naar vergelijkbare startups in dezelfde markt.

Over Relay42
Relay42 is een datamanagementspecialist. Met haar innovatieve platform kunnen klanten meer resultaat behalen met zowel online- als offline marketing. Het Data Management Platform (DMP) is geïntegreerd met een wijdverbreid ecosysteem van marketingtechnologie-aanbieders. Doordat het platform alle kanalen en technologieën van het ecosysteem verbindt, ontstaat er een eenduidig beeld van de klant. Dit inzicht kunnen zij activeren over alle touchpoints om relevante, gepersonaliseerde en consistente interacties tot stand te brengen. Dit zorgt op korte termijn voor een gemiddelde conversiestijging van 20 tot 30 procent. Relay42 wordt momenteel gebruikt door grote adverteerders zoals KLM, Ziggo, Thomas Cook, Centraal Beheer Achmea, Foot Locker en Nuon. Kijk voor meer informatie op http://relay42.com/.

Meer informatie voor de pers:
Relay42
Yoteng Pat
E: y.pat@relay42.com
T: 06-43286299

Maartje van Oeveren
E: Maartje@maartjevanoeveren.com
T: 06-43440042

Verstreken tijd: 9 jaar en 150 dagen
Relay42 contact  

+31 (0)20 303 58 00
relay42.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu