ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (9 jaar en 172 dagen geleden)
Bedrijf:

Samsung Galaxy S7 Edge, telecomaanbieder Simyo meest aanbevolen

Houten, The Netherlands, 23 November 2016 - Nederlandse consumenten hebben telecomaanbieder Simyo en de Samsung Galaxy S7 Edge smartphone het afgelopen half jaar het meest aanbevolen bij familie, vrienden of bekenden. Dat blijkt uit doorlopend onderzoek van Telecompaper. Elk half jaar publiceert het onafhankelijke marktonderzoeksbureau de 'Word of Mouth score' (WoM-score), die de mate aangeeft waarin mobiele aanbieders of smartphones in de voorafgaande zes maanden zijn aanbevolen door hun klanten en gebruikers. De WoM-score is een goede graadmeter voor de tevredenheid over producten en diensten.

In het afgelopen half jaar (mei tot en met oktober 2016) hebben ruim 7.500 Nederlanders in het Telecompaper Consumer Panel hun mening gedeeld over de mobiele aanbieder waar zij klant zijn. In het WoM-score onderzoek van Telecompaper zijn de elf grootste mobiele aanbieders met een postpaid (abonnement) aanbod meegenomen. Hieruit blijkt dat 74 procent van alle klanten van Simyo de provider aan zou bevelen aan familie, vrienden, kennissen en / of collega’s. Daarmee heeft Simyo de hoogste WoM-score van alle Nederlandse mobiele aanbieders. De score van Simyo is met vijf procentpunten gestegen ten opzichte van een half jaar geleden.

Simyo staat al geruime tijd structureel op de eerste positie van de WoM-score ranking. 60 procent van de klanten die Simyo aanbevelen, geeft aan zeer tevreden te zijn over de tarieven van Simyo. 44 procent van diezelfde groep geeft aan de provider aan te kunnen bevelen vanwege de kwaliteit van de verbinding en het bereik en 34 procent noemt de betrouwbaarheid van Simyo als belangrijkste reden om de provider aan te bevelen.

KPN en T-Mobile bekleden de tweede en derde positie in de ranking van meest aanbevolen postpaid-providers. KPN werd afgelopen half jaar door 68 procent van haar klanten aanbevolen, T-Mobile door 66 procent. Zowel KPN als T-Mobile hebben daarmee hun WoM-score zien stijgen. Een half jaar geleden gaf 66 procent van alle KPN-klanten aan de provider aan te zullen bevelen, bij T-Mobile was dit 63 procent.



Behalve een peiling naar de mate waarin Nederlanders hun mobiele aanbieder zouden aanbevelen aan anderen, deed Telecompaper afgelopen half jaar ook onderzoek onder ruim 7.500 Nederlanders naar de mate waarin zij hun huidige smartphone zouden aanbevelen aan anderen. Uit dit onderzoek blijkt dat Samsung met haar Galaxy S7 Edge voor het eerst de ranking aanvoert van smartphones die het meest worden aanbevolen door Nederlandse consumenten.

Maar liefst 92 procent van alle Nederlandse gebruikers van de Samsung Galaxy S7 Edge geeft aan dermate tevreden over deze smartphone te zijn, dat zij het toestel zouden aanbevelen aan anderen. Daarmee heeft de Samsung Galaxy S7 Edge concurrent Apple van de troon gestoten. De verschillende modellen van de Apple iPhone voerden afgelopen jaren steevast de ranking aan van meest aanbevolen smartphones.



De Apple iPhone SE, die in maart van dit jaar werd gepresenteerd, staat nu op de tweede plek van meest aanbevolen smartphones. 89 procent van alle gebruikers van de iPhone SE geeft aan het toestel aan te zullen bevelen aan anderen. Op de derde plaats staat de nu twee jaar oude Samsung Galaxy Note 4, die nog steeds door 87 procent van alle gebruikers aanbevolen wordt. Van de iPhone 7 zijn nog te weinig waarnemingen binnen om deze mee te kunnen nemen in deze meting.

Voor de redactie
Aanbevelingen spelen steeds vaker een belangrijke rol in de keuze voor een bepaalde mobiele aanbieder. Om bedrijven en consumenten beter te informeren welke producten en diensten worden aanbevolen, heeft Telecompaper de WoM-score geïntroduceerd. Telecompaper publiceert halfjaarlijks de WoM-score voor mobiele aanbieders, voor triple-play providers (vast internet, tv en telefonie) en voor smartphones.

De WoM-score geeft aan welk deel van de klanten of gebruikers zijn aanbieder of smartphone zal aanbevelen aan anderen en geeft dus een goede indicatie hoe tevreden men is. Het is te vergelijken met user-reviews maar dan samengevat in een getal tussen 0 en 100 procent. Daar waar we zien dat user reviews niet altijd objectief of verouderd zijn, is de WOM-score een betrouwbare indicatie.

De WoM-scores worden samengesteld aan de hand van alle scores die in de voorgaande zes maanden zijn gegeven door het Telecompaper Consumer Panel. Hierbij tellen alle scores even zwaar mee. De scores worden gewogen naar geslacht, leeftijd en opleiding (volgens CBS-cijfers). Doordat alleen de scores van de afgelopen zes maanden mee tellen, zullen verbeteringen aan bijvoorbeeld het netwerk effect hebben op de WoM-score. Verder wordt een representatieve steekproef ondervraagd. Hiermee wordt voorkomen dat alleen zeer positieve of negatieve scores meegenomen worden.

Verstreken tijd: 9 jaar en 172 dagen
Telecompaper contact  

Alejandra van de Roer
+31 30 6349600
alejandra@telecompaper.com
www.telecompaper.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR