ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (10 jaar en 167 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Ericsson geeft blik in de toekomst van 5G

Loppersum / Rijen Ericsson presenteert in samenwerking met 5Groningen de toekomst van 5G-technologie. Tijdens het Let’s Gro Festival op 11 en 12 november vindt in het Groningse Loppersum Let’s Gro Loppersum plaats, waar Ericsson aan de hand van diverse demo’s en slimme toepassingen laat zien hoe de wereld met 5G en andere IoT-toepassingen eruit zal gaan zien. Het festival is een initiatief van 5Groningen, een programma van de Economic Board Groningen waarin diverse partijen, zoals Ericsson, KPN, Vodafone, Agentschap Telecom en TNO, samenwerken aan diverse 5G-toepassingen. Met dit partnership wil Ericsson de mogelijkheden en uitrol van 5G in Nederland verder versnellen.

“Ericsson is al jaren actief in de ontwikkeling van 5G-technologie en, evenzo belangrijk, we beslissen mee over de wereldwijde standaarden die daarvoor gebruikt worden”, zegt Rob Wolters, algemeen directeur van Ericsson Nederland. “Dankzij onze 5G-netwerktechnologie en toepassingen daarop, profiteren straks miljoenen mensen van zaken die nog niet zo heel lang geleden science fiction leken. We staan aan het begin van een digitale revolutie en tijdens het Let’s Gro Loppersum-event laten we opnieuw samen met strategische partners zien wat mensen op dat gebied mogen verwachten. 5G-technologie is de motor voor innovatie en Ericsson is zeer actief in de ontwikkeling daarvan. Deze technologie biedt enorme kansen voor zowel het bedrijfsleven als de samenleving als geheel en samenwerken is daarbij de sleutel tot succes.”

Proeftuin voor 5G
5Groningen maakt van Noord-Groningen dé proeftuin voor de nieuwste generatie mobiel internet. Dankzij dit initiatief is Noord-Groningen het eerste plattelandsgebied in Europa waar op grote schaal getest gaat worden met de toepassing van 5G-technologie. Ondernemers werken samen met experts om de opvolger van 4G uit te proberen voor iedereen die de grenzen van innovatie wil verleggen. In het Fieldlab worden allerlei toepassingen getest om Noord-Groningen te verbinden met de toekomst. 5G is niet alleen sneller, maar kan ook meer data versturen, is betrouwbaarder en zorgt voor een veel langere batterijduur. Zo kunnen bijvoorbeeld tractoren zelf rijden, kunnen gewassen worden voorzien van sensoren en continu worden gecontroleerd op ziekten en kunnen artsen op afstand een patiënt in een ambulance beoordelen.

Meer informatie Let’s Gro Festival 
Let’s Gro Loppersum is zaterdag 12 november van 13.00 tot 17.00 uur in en om Hotel Spoorzicht (Molenweg 11) in Loppersum. Iedereen is welkom en de toegang is gratis. De Molenweg en Stationslaan in Loppersum zijn voor het evenement deels afgesloten. Meer informatie en een overzicht van de demonstraties staan op www.5Groningen.nl.
Tags  

Verstreken tijd: 10 jaar en 167 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Ericsson contact  

+31 161 24 9911
www.ericsson.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo ManageEngine
Logo Examencentrum
Logo Vertiv
Logo MIRhosting
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Proofpoint
Logo Object First
Logo Keepit
Logo Youforce
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo Youforce
Logo Conclusion
Logo Ormit Talent
Logo Conclusion Mission Critical
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103601 persberichten
7025 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17371 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl