www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (9 jaar en 170 dagen geleden)
Bedrijf:

Relay42 finalist voor Red Herring 100 Global Award

Amsterdam, 3 november 2016 – Datamanagementspecialist Relay42 is een van de kandidaten voor de Red Herring 100 Global Award 2016. Dit is een prijs voor de meest gedurfde en ingrijpende tech bedrijven in de wereld. Er doen vier Nederlandse bedrijven mee aan de finale. Dit zijn Beyond Sports, ERPScan BV, Negometrix en Relay42.

Het Red Herring team heeft uit meer dan 1.000 bedrijven uit ruim 40 landen 100 bedrijven geselecteerd die de meest innovatieve technologieën en businessmodellen lieten zien. Deze bedrijven waren eerder winnaars in Azië, Europa en Noord-Amerika en zijn beoordeeld op kwalitatieve en kwantitatieve criteria.  

Tomas Salfischberger, CEO en medeoprichter van Relay42 over de finaleplek: “We stonden al in de Red Herring voor Europa, maar dit is een nog groter compliment. Met ons datamanagement platform (DMP), waarmee we technologie en marketing verenigen om de beste service voor de consument te bewerkstelligen, helpen wij bedrijven bij hun digitale transformatie. Doordat onze oplossing ‘plug and play’ is, blijven organisaties lange implementatietrajecten bespaard en kunnen zij snel meebewegen met de markt. De nominatie voor de award, met als criteria technologische innovatie, financiële resultaten, potentiele internationalisering en groei van het marktaandeel, bevestigt, net als eerder dit jaar ook een plek in de Fast50, dat we op de goede weg zijn.”

Alex Vieux, CEO van Red Herring, zegt: ‘In de huidige economie zijn de snelle technologische ontwikkelingen niet alleen van invloed op hoe we werken maar ook op hoe we leven en denken. De enorme hoeveelheid data en intellectual property, zijn in combinatie met innovatie en disruptie, van grote invloed op alle sectoren. De genomineerden voor de Red Herring 2016 laten zien dat, hoewel sommigen zich zorgen maken om een ‘bubble’, er op korte termijn geen stagnering komt in de innovatie. Snelheid, creativiteit en onconventionele businessmodellen veranderen continu het gedrag van investeerders en gebruikers – beiden vragen steeds meer van ondernemers.’ 

De finalisten zijn uitgenodigd om hun strategie te presenteren op het Red Herring Global forum in Los Angeles dat zal plaatsvinden van 15 t/m 17 november. Hier zullen dan ook de winnaars bekendgemaakt worden.

Over Relay42
Relay42 is een datamanagementspecialist. Met haar innovatieve platform kunnen klanten meer resultaat behalen met zowel online- als offline marketing. Het platform is geïntegreerd met een enorm ecosysteem van marketingtechnologie-aanbieders. Klanten kunnen met behulp van gecentraliseerde data en een directe analyse daarvan, marketingboodschappen in realtime personaliseren en activeren via alle mogelijke kanalen. Dit zorgt op korte termijn voor een gemiddelde conversiestijging van 20 tot 30 procent. Relay42 wordt momenteel gebruikt door meer dan 30 grote adverteerders zoals KLM, Ziggo, Thomas Cook, Centraal Beheer Achmea, Foot Locker en Nuon. Kijk voor meer informatie op http://relay42.com/.

Meer informatie voor de pers:

Relay42
Yoteng Pat
E: y.pat@relay42.com
T: 06-43286299

Maartje van Oeveren
E: Maartje@maartjevanoeveren.com
T: 06-43440042

Verstreken tijd: 9 jaar en 170 dagen
Relay42 contact  

+31 (0)20 303 58 00
relay42.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu