www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (10 jaar en 85 dagen geleden)
Bedrijf:

Centric wederom meest aanbevolen full-scope outsourcingspartner

Gouda, 11 oktober 2016 - Vandaag presenteert IT-onderzoeksbureau Giarte de resultaten van zijn jaarlijkse benchmarkstudie Outsourcing Performance. Centric is met een score van 93% wederom de meest aanbevolen full-scope IT-uitbestedingspartner.

Ieder jaar doet Giarte onderzoek naar de prestaties van alle relevante IT-dienstverleners in Nederland. Het onderzoek meet hoe de IT-leveranciers presteren in drie domeinen: Application Management (AM), Infrastructure Management (IM) en End User Management (EUM). Van de full-scope outsourcingspartners (leveranciers beoordeeld in alle drie de domeinen) behaalt Centric met 93% de hoogste aanbevelingsscore.

Centric zet stijgende lijn door
Vorig jaar was de aanbevelingsscore van Centric 91%, maar de stijgende lijn zet zich door naar een score van 93% dit jaar. Op het gebied van Application Management alleen al behaalt Centric dit jaar een aanbevelingsscore van 91%, 18 procentpunten meer dan vorig jaar. Ook in het domein van End User Management is de aanbevelingsscore met 95% hoger dan vorig jaar (94%). Op het gebied van Infrastructure Management behaalt Centric de mooie score van 93%.

Ruim zevenhonderd deelnemende IT-beslissers
Outsourcing Performance is de jaarlijkse studie van onderzoeksbureau Giarte naar de prestaties van alle relevante IT-dienstverleners in Nederland. Dit jaar namen tijdens de veertiende editie van het onderzoek ruim zevenhonderd IT-beslissers van meer dan zeshonderd organisaties deel aan de studie. Het onderzoek leverde aanbevelingsscores op voor 35 IT-dienstverleners actief in Nederland.

Om in aanmerking te komen voor een aanbevelingsscore, moet een leverancier van minimaal 15 verschillende klanten een beoordeling ontvangen. Voor een score binnen een specifiek domein is een minimum van 7 beoordelingen nodig. Centric ontving dit jaar in totaal 46 beoordelingen.

Voor de redactie

Voor meer informatie
Centric
Kim van Mosel
Marketing & Communicatie
+31 6 51 05 68 64
kim.van.mosel@centric.eu

Verstreken tijd: 10 jaar en 85 dagen
Centric contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl