www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 149 dagen geleden)
Bedrijf:

taxiID kiest voor Virtual Datacenter van Denit

taxiID heeft na een zorgvuldige selectie voor de virtual datacenter oplossing van Denit gekozen. Het bedrijf uit Amsterdam biedt online diensten aan meer dan 4000 geregistreerde taxibedrijven in Nederland en daarbuiten, variërend van grote taxicentrales tot kleine zelfstandigen. Voor deze klanten verzorgt taxiID de digitale verwerking van het moment van boeken, toewijzen aan de chauffeur en het verwerken van de rit. Met de taxiID services kunnen ritten sneller dan ooit worden ingevoerd, verwerkt en uitgegeven.

taxiID is de laatste jaren sterk gegroeid en inmiddels maken ook de eerste internationale klanten gebruik van het systeem. Het snel schaalbaar maken van het platform is op dit moment een van de grootste uitdagingen voor het bedrijf.  

Martin Zwaneveld, Head Development bij taxiID: “Op dit moment zijn we nieuwe producten en initiatieven voor de internationale markt aan het ontwikkelen. Omdat onze producten typische cloudoplossingen zijn is schaalbaarheid een cruciale factor. Als je snel wilt kunnen groeien moet die schaalbaarheid, vanuit verschillende perspectieven, perfect op orde zijn. Omdat wij niet zo groot zijn en focus willen hebben op onze kernactiviteiten zoeken wij de beste specialisten om ons te ondersteunen. Voor de hosting zijn we zo bij Denit terechtgekomen. Zij zijn voor ons een zeer belangrijke partner aangezien de capaciteit, flexibiliteit en stabiliteit van ons platform cruciaal is voor verdere expansie. Denit is voor ons ook echt een onderdeel van onze organisatie. Dat voelt niet alleen zo, je merkt het ook aan het proactief meedenken en de snelheid van schakelen.”

Edwin Cornelissens, Managing Director van Denit: “Klanten als taxiID zijn geweldig om voor te werken omdat je zo dicht op de kernactiviteiten zit. Je kunt dus ook snel verschil maken. Met onze VDC-oplossing krijgt taxiID de beschikking over private resources zoals CPU, geheugen en opslag uit de Denit Cloud. Onze architecten hebben naast de redundantie zeer veel aandacht besteed aan de performance van het VDC-platform. De snelheid van het platform onderscheidt zich daarom van vele andere providers. Voor het storage platform gebruikt Denit bijvoorbeeld een innovatieve techniek die hybride flash storage heet. Hierbij wordt de dataopslag automatisch door de storage software geclassificeerd op gebruik, om zo optimale toegang en doorvoer snelheden te realiseren en vertraging te voorkomen”.

Martin Zwaneveld vult aan: “Met deze oplossing leggen we een mooie basis voor verdere groei. De capaciteit en performance zijn goed, we kunnen eenvoudig op- en afschalen en we betalen naar verbruik. Daarnaast ben ik erg blij dat ook het incident management goed is ingericht. Het is voor ons zeer belangrijk om bij incidenten of downtijd snel in te kunnen grijpen zodat iedereen aan de SLA's kan voldoen. Gelukkig kunnen we naast de gebruikelijke support ook een beroep doen op een altijd bereikbaar noodnummer. Dat is voor onze business een must-have en geeft natuurlijk ook een veilig gevoel. Wij zien de toekomst met Denit dan ook vol vertrouwen tegemoet.”

Over taxiID
taxiID biedt online diensten aan meer dan 4000 geregistreerde taxibedrijven in Nederland en daarbuiten. De producten van taxiID zijn gebruiksvriendelijk, zeer snel te implementeren binnen een organisatie en hebben een direct merkbare efficiencyverbetering tot gevolg. De producten van taxiID versnellen en stroomlijnen het ritverwerkingsproces, zodat de medewerkers van taxibedrijven zich volledig kunnen richten op het bieden van de allerbeste service.  

Meer informatie is te vinden op www.taxiid.nl

Over Denit
Denit is een hostingbedrijf uit Amsterdam, opgericht in 1999. Denit is gespecialiseerd in maatwerk hostingoplossingen voor complexe, bedrijfskritische applicaties, variërend van Managed Hosting tot een compleet Cloud Computing en Infrastructure-as-a-Service (IaaS) portfolio. Met ruim 35 getalenteerde medewerkers bedient Denit een groot aantal MKB- en grootzakelijke klanten in vele sectoren. Denit maakt de vertaalslag tussen de technische mogelijkheden en de toepassing daarvan in uiterst betrouwbare, schaalbare en veilige oplossingen. Denit beheert en exploiteert haar eigen netwerk en cloud infrastructuur en behoort tot de top 3 providers in Nederland op het gebied van uptime (bron: Webhostingtalk).

Meer informatie is te vinden op www.denit.nl

Noot voor de redactie:
Afzender van dit persbericht is Denit. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Edwin Cornelissens (Managing Director), Tel: +31 (0) 20 337 1801.

Verstreken tijd: 10 jaar en 149 dagen
Denit Hosting .. contact  

+31 (0) 20 337 1801
info@denit.nl
denit.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu